​​Iveco в Україні

Компанія ІВЕКО УКРАЇНА працює на українському ринку з 1996 року.

Основні завдання підприємства: продаж автомобілів усього модельного ряду IVECO, включаючи вантажні шасі, фургони, магістральні тягачі, дорожні і позашляхові автомобілі. Крім цього, підприємство займається поставками всіх необхідних запчастин і наданням сервісних послуг через дилерську мережу.

На сьогоднішній день, ІВЕКО УКРАЇНА пропонує своїм клієнтам надійні, економічні і адаптовані для роботи в Україні автомобілі сімейства Daily, EuroCargo, Stralis, Trakker.

 

ТOВ ІВЕКО УКРАЇНА
03150 Україна, Київ
вул. Велика Васильківська, 100, БЦ "Торонто", 5 поверх
Телефон +38-044-4222466/67/68

 

Спеціаліст з продажу автомобілів важкої та серенньої гами: Ростислав Єгоров

Моб.: +38-095-275 22 59

E-mail: Rostislav.Yegorov@iveco.ua

 

Спеціаліст з продажу автомобілів легкої гами: Олександр Ямковий

Моб.: +38-050-445 62 23

E-mail: Alexander.Yamkovoy@iveco.ua


Керівник служби сервісу: Владислав Комар

Моб.: +38-050-355 90 01

E-mail: Vladyslav.Komar@iveco.ua

Сервісне обслуговування та продаж запчастин здійснюється через Авторизовану Сервісну Мережу 

​​​​

Сертифікація автомобілів: Дмитро Альбещенко

Моб.: +38-050-440 38 60

E-mail: Dmitriy.Albeshchenko@iveco.ua


Спеціаліст з продажу автомобілів з пробігом:  Микола Ємельянов​

Моб.: +38-066-764 77 33​

E-mail: Mykola.Yemelianov@cnhind.com


Спеціаліст з продажу автомобілів з пробігом:  Олексій Розора

Моб.: +38-050-248 22 99​

E-mail: Oleksiy.Rozora@cnhind.com



Наші співробітники та дилери в Україні завжди готові надати вам підтримку. Натисніть "пошук дилера», щоб знайти найближчого до вас дилера.