Від Європи у весь світ

Iveco з самого заснування була приречена стати міжнародною компанією


У 1975 році п'ять успішних компаній з трьох різних країн Європи (Італія, Франція і Німеччина) вирішили об'єднати свої знання і свою кваліфікацію для створення нової компанії.

В результаті придбань, альянсів і міжнародних спільних підприємств Iveco завоювала своє становище серед світових лідерів з виробництва автотранспорту.

Сьогодні Iveco має виробничі потужності в Європі, Китаї, Індії, Росії, Туреччини, Австралії, Аргентині, Бразилії і ПАР, а свою діяльність здійснює на території більш ніж 160 країн.

Iveco пропонує продукти, що відповідають потребам професійних транспортних операторів. Модельний ряд її автомобілів один з найбільш представницьких, який був повністю модернізований після 2007 року.

Iveco завжди була лідером в області інновацій, як щодо двигунів (вона перша впровадила турбіну на всю гаму своїх дизелів, перша обладнала двигуни системою впорскування Common Rail і перша забезпечила відповідність своїх автомобілів стандарту EuroV), так і по відношенню до самих автомобілів (отримала призи « вантажівка року »в 1992, 1993, 2003 і 2013 р.р. і «Фургон року» в 2000 і 2014 рр).