IVECO: 150 років досвіду та 40 років високої якості

IVECO святкує своє 40-річчя - важлива віха для компанії, яка формувала історію світового комерційного транспорту.

​Початок концерну поклав союз п'яти фірм з більш ніж 150-річним досвідом проектування та виготовлення промислових транспортних засобів: Magirus-Deutz, Fiat, Lancia, Unic і OM. Завдяки об'єднанню з низкою альянсів та утворенню міжнародних спільних підприємств, в подальшому  Iveco займає очільне місце серед світових лідерів у сфері дорожнього транспорту.

Це означає, що IVECO перетворюється  на  потужну групу компаній, яка маючи власні  серйозні ноу-хау, може якнайкраще втілювати  їх в технологічних інноваціях та і надалі позиціонувати себе як провідного виробника та оператора автомобільного бізнесу  на  найбільш важливих промислово розвинених та зростаючих  ринках. Сьогодні IVECO має комерційні представництва в більш ніж 160 країнах світу, а також виробничі потужності в Європі, Китаї, Австралії, Бразилії та Африці.

40 років успіху, 150 років високої продуктивності  та плідної співпраці разом із нашими клієнтами! I як результат -  транспортні  засоби, які стали головними героями на дорогах по всьому світу.
Вони, як і раніше, є уособленням надійності, технологічних інновацій та сталого розвитку.​