СЕРВІС 
ТА ЗАПЧАСТИНИ

Компанія IVЕCO прагне захистити вартість, експлуатаційні характеристики та продуктивність вашого автомобіля з плином часу та забезпечити вам спокійну роботу.

Вибираючи IVECO, Ви робите вибір на користь якості для себе та для свого бізнесу. Ніхто, крім IVECO, не може гарантувати продукти, рішення та послуги адаптовані до вашого автомобіля і вашої місії. З компанією IVECO ви впевнені в тому, що можете розраховувати на найкраще технічне обслуговування, на ВИСОКОЯКІСНІ ДЕТАЛІ та на кваліфікованих експертів, готових допомогти вам завжди та всюди.

СЕРВІС <br /><span style="color: #0d4ba0"></span>ТА <span style="color: #0d4ba0">ЗАПЧАСТИНИ
</span>

ЗАВЖДИ ПОРУЧ З ВАМИ

Компанія IVECO вклала великі інвестиції в центр обслуговування клієнтів Customer Centre, спеціально створену службу, в яку клієнти звертаються в першу чергу у разі неочікуваної поломки автомобіля.

<span style="color: #0d4ba0">
ЛОГІСТИКА

</span>

ЛОГІСТИКА

Компанія IVECO знає, наскільки важливо мінімізувати час простою автомобіля та повернення до роботи якомога швидше.

З огляду на це компанія використовує ефективну та сучасну систему постачання та дистрибуції своїх оригінальних запчастин.

​​​
5 переваг IVECO

Контрольовані процеси

Стандарти якості для сировини та виробничих процесів


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Компанія IVECO гарантує, що вироби та постачальники відповідають стандартам якості для сировини та виробничих процесів у ланцюгу постачання запасних частин.​

Сертифікована надійність

Найсуворіші випробування якості для забезпечення відповідності, надійності, безпеки та довговічності


IVECO Genuine Parts призначені для вашого автомобіля та проходять найсуворіші випробування якості для забезпечення відповідності, надійності, безпеки та довговічності. Вони служать довше та працюють ефективніше.​

Удосконалена логістика

Стабільна доступність або доставка впродовж 24 годин


​​

Компанія IVECO гарантує стабільну доступність запчастин або їх доставку впродовж 24 годин, а також можливість відстежувати доставку зі складу до місця призначення​.

Кваліфікована допомога

Відмінне обслуговування завдяки багаторічному досвіду


​​​

Авторизована сервісна мережа компанії IVECO гарантує відмінне обслуговування завдяки багаторічному досвіду, постійному навчанню, безперервному оновленню діагностичних приладів та вузькоспеціалізованим механікам. А на дорозі завдяки службі IVECO Assistance Nonstop, компанія IVECO готова підтримувати вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень.​

Сукупна вартість володіння

Зменшіть сукупну вартість володіння своїм автомобілем


​​

Завдяки оптимізації умов планового обслуговування та пропозиції спеціальних пакетів оригінальних запчастин в програмі IVECO Elements ви зможете суттєво зменшити сукупну вартість володіння своїм автомобілем, зберігаючи в той же час високу залишкову вартість​.

​​