ASSISTANCE NON STOP

Компанія IVECO пропонує програму технічної допомоги на дорозі 24 години на добу, 7 днів на тиждень під назвою Assistance Non-Stop.

Для підтримки цього ключового сервісу компанія IVECO вклала великі інвестиції в центр обслуговування клієнтів Customer Center. Це спеціально створена служба первинного контакту, яка допомагає клієнтам підтримувати робочій стан своїх автомобілів на дорозі, надаючи допомогу в 36 європейських країнах.

ASSISTANCE<span style="color: #0d4ba0"> NON STOP</span>

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ IVECO CUSTOMER CENTER ДЛЯ ЦІЛОДОБОВОГО НАДАННЯ ДОПОМОГИ В 36 ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇНАХ НА 10 МОВАХ

ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА НА ДОРОЗІ

ТЕХНІЧНА ДОПОМОГА НА ДОРОЗІ

У разі поломки автомобіля ви можете звернутись в центр цілодобової допомоги IVECO Assistance Non-Stop 3 способами:

  • подзвонивши по безкоштовному номеру телефону 
  • скориставшись бортовою телематичною системою IVECONNECT, просто доторкнувшись до сенсорного екрана, - це все, що потрібно, щоб звернутись в цілодобовий центр допомоги Assistance Non Stop. Система автоматично передає місцеположення вашого автомобіля та робочі дані.
  • скориставшись програмним додатком IVECO Non Stop: достатньо лише одного натискання!

ДОДАТОК IVECO NON STOP

Програмний додаток IVECO Non Stop також можна використовувати для завчасного замовлення ремонтних робіт для автомобіля, а не лише у разі термінової потреби. Ви можете вибрати час та місце (поточне місцезнаходження, станцію обслуговування або конкретну адресу), і додаток підтвердить ваше замовлення.

ДОДАТОК IVECO <span style="color: #0d4ba0">NON STOP</span>
ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОДАТКУ IVECO NON STOP

МІЖНАРОДНА ДОПОМОГА ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Колектив з 80 фахівців гарантує негайне реагування на 10 мовах та швидке вирішення будь-якої проблеми, мобілізуючи сервісний центр компанії IVECO, найближчий до місця поломки та найбільш придатний для автомобіля.

Під час надання допомоги (чи то у разі дрібного ремонту на дорозі, чи то при буксируванні та наступному ремонті на станції технічного обслуговування) сервісний центр Customer Center перевіряє хід робіт, інформує вас та гарантує якнайшвидше повернення автомобіля в експлуатацію.