Alıştığınız Daily'nin aynısı. Sadece elektrikli.

Aynı sağlamlık, güç, yük kapasitesi ve sıfır emisyon.

Kentsel döngülerde beklenen özerklik*

100km başına ortalama şarj süresi

Bakım maliyetlerinden tasarruf

Azami Yüklü Ağırlık

Çekme kapasitesi

Elektrikli PTO (güç kalkışı)

*Bu web sitesinde yer alan bilgiler, aracın homologasyonunu bekleyen Iveco Group'un iç testleri ve simülasyonları sonrasında elde ettiği en iyi verilere dayanmaktadır, bu nedenle kullanılabilirlik ve yeteneklerle ilgili bilgiler değişikliğe tabi olabilir. Resmi olarak tescil edilen sürüş menzili araç satış tarihine yakın bir zamanda yayınlanacaktır. Her durumda, veriler çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir (örn. kamyon ekipmanı, sürüş tarzı, hava koşulları, rota görevi, aracın durumu, lityum-iyon akünün yaşı ve durumu)

1

Sürdürülebilir
Sıfır emisyon, 111kWh'ye kadar 3 aküye kadar, optimize edilmiş tüketim

2

Çok yönlü ve sağlam
Farklı versiyonlarda ve PTO, elektrikli modüler şasi platformu ve yan raylara sahip destek çerçevesi ile eksiksiz ürün yelpazesi.

3

Yetenekli
140kW'a kadar, 400Nm motor, aşırı güçlendirme için Hi-Power, enerji tasarrufu için Eco-modu

4

%100 Bağlı
Uzaktan şarj ve iklim kontrolü, menzil optimizasyonu, enerji yönetimi ve çalışma süresi, eDAILY Routing uygulaması ve IVECO DRIVER PAL

Bir dostunuzla çalışmanın verdiği gönül rahatlığıyla geleceğe atılın.

Şehir merkezine sürüş

Şehirdeki en iyi minibüsle sınır tanımadan tüm alanlara erişin. Şehre ne için giderseniz gidin - yükleme, teslimat, satış veya inşaat - eDAILY, emisyonsuz ve gürültüsüz şehir içi seyahat için en iyi çözümünüzdür.

eDAILY, Dizel versiyonlarla aynı kargo hacmi, taşıma kapasitesi, çeviklik ve dönüştürülebilirliği sunar.

eDAILY broşürünü keşfedin

Kilometre yapmak

Günlük rotalarınız için enerji. Ve bakım maliyetlerinde %50'ye varan tasarruf. Modüler akü kurulumu, eDAILY otonomi aralığını görevinizin kapsamına göre ayarlamanıza olanak tanır: hızlı hızlanma ve 120 km/s maksimum hız (35s'de) size şehir dışı rotalarda ihtiyacınız olan tüm performansı sağlar. Daha fazla güç mü? Hi-Power fonksiyonu ile performansınızı artırabilirsiniz.

Performans

eDAILY tüm önyargılara meydan okuyor ve sıfır emisyonlu taşımacılığın sınırlarını yeniden çiziyor: özel uygulamalarda bile en yüksek performans, ağır yüklerde bile maksimum çekiş gücü.

Her türlü görev için. Sizinki de dahil.

Ağırlığı ve özerkliği optimize eden modüler bataryalarla her türlü görev ve her türlü kurulum.


Kapıdan kapıya dağıtım


Soğuk zincir lojistiği


Yapı


Herhangi bir kurulum

EDAILY'nizi 3,5 t, 3,8 t, 4,25 t GVW'de tek tekerlekli ve 4,25 t, 5,2 t, 6 t, 7,2 t GVW'de çift tekerlekli panelvan, kabin, Çift Kabin Panelvan, Şasi Kabin, Yolcu Taşıyıcı ve Yük Taşıyıcı versiyonları arasından seçin.

Üst düzey enerji

Kurulu ve kullanılabilir enerji arasında sınıfının en iyisi %95 oran.

Elektrik ekosistemi

Sürdürülebilir ulaşım için çok yönlü bir model

Elektrikli bir araçtan daha fazlasıdır: araç, çözüm ve hizmetlerin dijital olarak birbirine bağlandığı bir eko-sistemdir. Bu, müşterilerin enerji verimliliğini ve kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkararak e-mobiliteye giden kendi yollarını bulmalarını sağlar.

eDAILY'nin hizmetleri siz satın almadan önce başlar.

IVECO, ihtiyaçlarınıza en uygun araç konfigürasyonu ve şarj çözümleri konusunda size tavsiyelerde bulunur ve e-yolculuğunuz boyunca size eşlik eder. Araç finansmanından uygun altyapının tasarımına, enerji sözleşmelerine ve uzman elektrik yardımına kadar elektrik deneyiminizin tüm aşamaları kapsanmaktadır.

Bağlantı kutusu gerçek zamanlı veri alışverişine olanak tanır ve eDAILY ile çalışmayı rahatlatıcı, karlı ve güvenli bir deneyim haline getirmek için özel olarak geliştirilen IVECO hizmetlerine erişim sağlar.

Daha az göster

En iyi e-Mobilite deneyimi

eDAILY, sıfır emisyon, maksimum enerji verimliliği ve misyonunuza mükemmel uyum sağlarken size doğal ve sezgisel bir e-mobilite deneyimi sunar.
IVECO, özelleştirilmiş şarj çözümleri tasarlayabilen, tedarik edebilen, kurabilen ve hizmet verebilen ve uygun enerji sözleşmeleri sunabilen önde gelen Avrupa enerji şirketleri ile ortaklıklar kurmuştur. Bu, müşterilerin ilk yatırımlarını ve işletme sırasındaki enerji giderlerini en aza indirmelerini sağlar.

 

IVECO, şarjı en uygun zamanlarda planlamanızı sağlayan akıllı şarj kontrolü gibi e-mobilite hizmetleri geliştirmiştir Uzaktan iklim kontrolü, fiş bağlantısını kesmeden önce aracın ideal kabin sıcaklığına ulaşmasını sağlar. Sürüş ve rejeneratif modlar, enerji kullanımını optimize etmek için filo yöneticisi tarafından önceden ayarlanabilir.

 

Enerji kullanımı izleme, enerji emilimini an be an hesaplar (ePTO kullanımını da hesaba katarak) ve kullanılan enerji ile kat edilen mesafe hakkında ayrıntılı raporlar sunar.

 Daha az göster

Alıştığınız Daily'nin aynısı

Aynı güç, kuvvet ve yük kapasitesi, ancak sıfır emisyon.
EDAILY'nizi 3,5 t, 3,8 t, 4,25 t GVW'de tek tekerlekli ve 4,25 t, 5,2 t, 6 t, 7,2 t GVW'de çift tekerlekli panelvan, kabin, Çift Kabin Panelvan, Şasi Kabin, Yolcu Taşıyıcı ve Yük Taşıyıcı versiyonları arasından seçin.

Versiyonunuzu seçin

eDAILY paketinizi tamamlayın

IVECO hizmetleri tamamen entegre ve modülerdir: standart teklif, şarj altyapısının sağlanması ve kurulumundan farklı M&R kapsamı seviyelerine kadar işinize en uygun premium hizmetlerle zenginleştirilebilir.

Entegre şarj altyapısı

eDAILY paketinizi, aracınızın performansını en üst düzeye çıkarmak ve çalışma sırasında enerji giderlerini en aza indirmek için tasarlanmış, tedarik edilmiş ve kurulmuş sertifikalı bir şarj altyapısı ile tamamlayın.


Daha az göster

IVECO CAPITAL Finansal çözümler

Tüm geleneksel finansal formüller (sözleşmeli kiralama, operasyonel kiralama, finansal kiralama ve kiralama satın alma* dahil), yenilikçi, elektriğe özel hizmetlerle birlikte - işletmeniz için en uygun çözümde paketlenmiştir.

IVECO Capital, IVECO Group'un özel finansal hizmetler markasıdır ve eDAILY'nin yanı sıra dönüşümler için eksiksiz bir finansman, kiralama, kiralama ve yan hizmetler** yelpazesi sunar. Finansal paketlere IVECO ON premium hizmetleri ve çeşitli sigorta çözümleri* dahil edilebilir. Aracı EW ve M&R** ile finanse etme imkanı.
Size özel bir teklif için IVECO Bayiniz veya Ana Hesabınız ile iletişime geçin.


Daha az göster

Bize Ulaşin

Hizmetinizdeyiz. Bize iletişim bilgilerinizi bırakın: IVECO, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmak için sizinle iletişime geçecektir. Teşekkür ederiz!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında sunulan <a href="https://www.iveco.com/-/media/IVECOdotcom/Turkey/KVKK/Gercek_Kisi_Tedarikci_Aydinlatma_Metni_Iveco_Arac.pdf" target="_blank"> Aydınlatma Metni’ni</a> okudum ve anladım. *
Aydınlatma Metni’nde bilgilendirildiği üzere, kimlik ve iletişim verilerimin pazarlama amacıyla işlenmesine rıza gösteriyorum.
Ayrıca, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca, Iveco Araç San. ve Tic. A.Ş.’nin aşağıda işaretlediğim kanallar üzerinden; ticari iletişim, bülten gönderimi ve ürünler ve hizmetler ile ilgili reklam ve tanıtım amaçlı olarak tarafımla iletişime geçmesine onay veriyorum.
SMS
E-posta
Arama
Paylaşmış olduğum kişisel verilerimin, internet sitesi sunucularının yurt dışında bulunuyor olması nedeniyle yurt dışına aktarılmasına izin veriyorum *

*Tüm alanların doldurulması zorunludur