Üretkenlik ve verimlilik

IVECO ile iş hedeflerinize ulaşın
Taşımacılık ve lojistik işinde karşılaşılan en büyük zorluklar; nakliye maliyetlerini düşürmek, artan yakıt maliyetleri, sürücü eksikliği, karmaşık düzenlemeler ve müşterilerinizi memnun ederken daha sürdürülebilir operasyonlara duyulan ihtiyaçtır.
IVECO bunu biliyor ve sizinle birlikte bu zorlukların üstesinden başarıyla gelmek için sürekli büyüyen bir çözüm portföyü geliştirdi.
Filo verimliliğini artırmanıza, işletme maliyetlerini azaltmanıza ve sürücülerinizin performansını ve güvenliğini artırmanıza yardımcı olmak için bağlanabilirlik, dijitalleşme ve veri analitiğine güveniyoruz
IVECO hizmetleri ile araçlarınızın performanslarını ve verilerini izleyebilir, yakıt tüketiminizi en aza indirebilir, rotalarınızı optimize edebilir, sürücülerinizin sürüş tarzını yakıt verimliliği ve daha düşük emisyonlar yönünde geliştirebilirsiniz

Eko-Sürüş

IVECO, yakıt tüketimini izlemeye ve azaltmaya yönelik hizmetlerle sizin ve toplumlarımız için sürdürülebilir bir gelecek peşinde.
Bütün bir filonun verimliliğini yönetmek sizin isteğinizdir. Bunu Müşterilerinize verdiğiniz sözle eşleştirmenin zor olabileceğini biliyoruz.
IVECO uzmanlarının rehberliğinde, sürücüleriniz verimlilik kazandıkça giderlerinizin azaldığını görmek için yakıt ekonomisinin gerçekçi hedeflerini belirleyecek ve bunlara ulaşacaksınız.
IVECO ON portalınızda canlı verileri ve iyileştirme ipuçlarını görebileceğiniz periyodik bir raporlama, yakıt harcamalarınızı ve sürüş tarzınızı izlemeniz için size eksiksiz bilgiler sağlayacaktır.

Araçlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için en önemli operasyonel parametreleri istediğiniz zaman izleyin ve yönetin.

Profesyonel yakıt tüketimi tavsiyesi
Yakıt tasarrufunuzu ve CO2 emisyonlarınızı takip etmek için periyodik bir rapor.
Filonuzun yakıt tüketimini, CO2 emisyonlarını ve sürücülerinizin sürüş tarzını periyodik olarak değerlendirmek için kapsamlı bir rapor alın. Sonuçlarınızı iletmek ve gerçekçi hedefler belirlemek için bu bilgileri kullanın.

IVECO TCO tavsiyesi.
Bir IVECO TCO uzmanı, hedefler belirlemenize ve bunlara ulaşmanıza yardımcı olmak için hizmet boyunca hizmetinizde olacaktır. Uzman, araç filonuzdan gelen verileri analiz edecek ve sürüş tarzını iyileştirmek, yakıt tüketimini ve CO2 emisyonlarını azaltmak için size ve sürücülerinize özel yönergeler hazırlayacaktır.
Daha az göster

Web API

Operasyonlarınızla Entegre Olun
ICT varlıkları, üretim zincirinizin çok önemli unsurlarıdır. Bağlantılı ve entegre olmak, rekabet avantajınızı korur ve yatırımlardan hızlı bir geri dönüşü garanti eder.
IVECO araç verilerinizi doğrudan tercih ettiğiniz ICT çözümüne entegre etmek için IVECO ON Web API hizmetini seçin. Sistemlerinizle entegrasyon, araçlarınızda özel uyarlamalar gerektirmeden gerçek zamanlı araç verilerini anında almanızı sağlar.

Mevcut ICT araçlarınızı güçlendirmek için geniş bir veri yelpazesi

Web API
Bu hizmet, IVECO resmi araç verilerini kullanarak kendi dashboard ve raporlarını oluşturmak isteyen müşteriler için tasarlanmıştır. Müşterinin kendi sistemlerinde esnek veri entegrasyonuna izin verir ve IVECO tarafından üretilen verilerin diğer markaların araçlarıyla birlikte tek bir araçta yönetilmesini kolaylaştırır. Veriler IVECO araçlarından günlük olarak gerçek zamanlı olarak her müşteri için bilgileri toplayan bir bulutta depolanır ve daha sonra müşterilerin sistemlerinde kullanılabilir hale getirilir.

IVECO Onaylı Veriler
IVECO Bağlantı Kutunuz Web Servisleri aracılığıyla erişmenizi sağlar:

• Gerçek Zamanlı Konum / Coğrafi Konum
• Yakıt Tüketimi ve Sürüş Tarzı verileri
• Araç sağlık durumu,

Ve daha fazlası...
Daha az göster

Filo Yönetimi

Filonuzu daha kolay ve verimli bir şekilde yönetmek için modüler teklifler ekleyin
İşletmeniz, operasyonlarınızı yönetmek ve basitleştirmek için size özel bir çözümü hak ediyor.

Filonuzu daha kolay ve verimli bir şekilde yönetmek için ek modüler hizmetler satın alın. Araçlarınızın yakıt tüketimini ve sürücüleri izlemenize, günlük faaliyetlerini planlamanıza, rotaları optimize etmenize ve siparişleri göndermenize yardımcı olabiliriz. Sürücülerin çalışma günleri ve coğrafi konumlarına ilişkin bilgiler sayesinde filo yönetim becerilerini artırın

Üretkenliğinizi artıracak çözümler

IVECO SERTIFIKALI ÇÖZÜMLER
IVECO tarafından sunulan paketler, sertifikalı ortaklarla işbirliği içinde geliştirilmiştir ve filonuzu kolaylıkla verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak değerli özellikler ve avantajlar sunar.
Başlıca müşteri avantajları şunlardır:

• Coğrafi konum zekası ile araç görünürlüğünü artırın
• Sürücülerin iş günlerine ilişkin içgörüler sayesinde filo yönetim becerilerini artırın
• Sürücü faaliyetlerini (dinlenme ve sürüş saatleri gibi) kaydederek ve uzaktan takografı indirerek uyumluluğu sürdürün
• Tüm filoyu ve bireysel sürücüleri izleyerek gelişmiş raporlara başvurun
• Ekibinizi birbirine bağlayın

Daha az göster