IVECO

Değişim yolunda ilerleyin

IVECO, küresel taşımacılık sektörünün ana oyuncularından biridir

IVECO, güvenilir, sürdürülebilir ve akıllı mobilite çözümleri sayesinde müşterilerinin faaliyetlerini verimli bir şekilde yönetmelerine destek olan, sektördeki en güvenilir ve esnek ortak olmayı hedeflemektedir.
Müşterileriyle işbirliği yaparak ve sektörün olağanüstü dönüşümünü teşvik ederek şirketin ilerlemesine katkıda bulunur.

IVECO, Avrupa, Asya, Afrika, Okyanusya ve Latin Amerika'da olmak üzere dünyanın 7 ülkesinde en ileri teknolojilerle donatılmış araçlar üretmektedir. 160'tan fazla ülkedeki 4.200 satış ve servis noktası, IVECO araçlarının bulunduğu her yerde teknik desteği garanti etmektedir.

Sürdürülebilirliğe olan bağlılığıyla hareket eden IVECO, 40 yılı aşkın süredir ekolojik teknolojilerin geliştirilmesine öncülük etmektedir. Alternatif enerji alanında yirmi yılı aşkın bir süredir araştırma ve yatırım yapan IVECO, biyo-teknolojiler-metan, elektrikli bataryalar ve yakıt hücrelerinin daha da geliştirilmesini içeren çoklu enerji yaklaşımıyla taşımacılık sektörünü karbondan arındırma hedefini sürdürmektedir.


IVECO Ürün Yelpazesi

IVECO çok çeşitli hafif, orta ve ağır ticari araçlar ile taş ocağı/inşaat araçları tasarlamakta, üretmekte ve pazarlamaktadır. IVECO, müşterilerin filolarını ve işlerini verimli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için geliştirilen bir dizi gelişmiş dijital hizmetle zenginleştirilmiş, tüm misyonları için eksiksiz bir teklife sahiptir.

Bu geniş ürün yelpazesi, 3,5 tondan 7,2 tona kadar toplam ağırlığı kapsayan Daily, 6 tondan 19 tona kadar Eurocargo, 16 tonun üzerindeki ağır segment için IVECO S-WAY ile yol uygulamaları için IVECO WAY, arazi görevleri için IVECO T-WAY ve hafif arazi görevleri için IVECO X-WAY araçlarını içermektedir.

 

IVECO ARAÇ SANAYİ VETİCARET ANONİM ŞİRKETİ 
EYÜP SULTAN MAH/SEMT SEKMEN CAD. NO: 12 SANCAKTEPE/ İSTANBUL 
0216 513 95 17

 

Marka manifestosu

Geleceğin gerçekten değiştiği bir gün vardır.

O gün, yeni fikirlerin eyleme dönüştüğü ve hikayelerini anlatmak için yeni kelimelerin yaratıldığı gündür.

Her zaman "iş" olarak adlandırdığımız her şeyi yapma şeklimizi dönüştürdüğümüz gündür, çünkü hepimiz için yeni fırsatlar yaratmak üzere yeni çözümlere güç vermeye devam ediyoruz.

O gün, her zaman yürüdüğümüz yolların bizi keşfedilmemiş yerlere götürdüğü, dünyayı hayal ettiğimiz geleceğe doğru yönlendirdiği gündür: güvene dayalı bir işbirliğiyle birleşmiş, aynı tutkuyla hareket eden, gerçek değişimi birlikte, korkusuzca yaratmak için birbirimize güveniyoruz.

Her zaman inandığımız gün, uğruna çalıştığımız gelecek, birlikte çizdiğimiz yollar, olmak istediğimiz dönüşüm.

O gün bugündür. Yeni yolumuz bizi bekliyor.

IVECO DEĞİŞİMİN YOLUNU ÇİZİYOR.

 • Yol gösterici ilkeler

  GERÇEK DEĞİŞİM
  IVECO, Markayı, toplumumuzu ve işimizi daha iyi hale getirmek için değişimi güzel bir fırsat olarak kucaklamak için var ve bu şekilde hareket ediyor.
  MÜCADELE TUTKUSU
  IVECO, engeller ve karmaşıklıklarla karşılaştığında daha da güçlenen tutkulu ve cesur bir enerjiyle başkalarının yanında yorulmadan mücadele eder.
  ÖZGÜN GÜVENİLİRLİK
  Kendimizi tamamen ortaklarımıza adadık, her zaman doğru olanı yapmak ve verdiğimiz sözlere sadık kalmak için çabalıyoruz.
  GÜVENE DAYALI İŞBİRLİĞİ
  Çok daha büyük bir şey yaratmak için harekete geçiyor, engelleri kaldırmak için güçlerimizi birleştiriyor, müşteriler, ortaklar ve paydaşlarla değerli işbirlikleri kuruyor ve markanın amacımızı paylaşanlara bağlılığını taahhüt ediyoruz.

 • IVECO Grup

  IVECO, ticari ve özel araçlar, motorlar ve ilgili finansal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren lider bir küresel otomotiv şirketi olan Iveco Group'un bir parçasıdır. Euronext Milano'da işlem gören Grup, dünya çapında 35.000'den fazla kişiye istihdam sağlamakta olup 26 üretim tesisi ve 29 Ar-Ge merkezine sahiptir.
  Iveco Group'un sekiz markasının her biri kendi endüstriyel alanında referans bir oyuncudur: Ağır, orta ve hafif ticari araçlar tasarlayan, üreten ve pazarlayan öncü bir ticari araç markası olan IVECO; tarım, inşaat, denizcilik, enerji üretimi ve ticari araç sektörleri için çok çeşitli gelişmiş tahrik teknolojileri sağlamada dünya lideri olan FPT Industrial; IVECO BUS ve HEULIEZ, şehir içi otobüs markaları, toplu ve premium taşımacılık için şehirlerarası ve turizm; IDV, son derece uzmanlaşmış savunma ve sivil koruma araçları; ASTRA, taş ocakları ve şantiyeler için büyük kamyonlarda lider; MAGIRUS, yangınla mücadele araçları ve ekipmanlarının ünlü üreticisi; ve IVECO CAPITAL, tüm Iveco Group markalarını destekleyen finans kolu.

  Scopri di più

150 yılı aşkın bilgi birikimi ve yenilikçilik

IVECO 1975 yılında, endüstriyel araçların tasarım ve yapımında 150 yılı aşkın deneyime sahip beş büyük Avrupa şirketinin bir araya gelmesiyle kurulmuştur: Almanya Ulm merkezli Magirus-Deutz, Brescia merkezli OM, Torino merkezli Fiat Veicoli Industriali, Fransa Puteaux merkezli Unic ve Bolzano merkezli Lancia Special Vehicles. Ve 1990 yılında IVECO, ENAS (Empresa Nacional de Autocamiones) tarafından kurulan tarihi İspanyol markası Pegaso'yu satın aldı.

Satın almalar, ittifaklar ve uluslararası ortak girişimler yoluyla IVECO, karayolu taşımacılığında dünyanın önde gelen oyuncuları arasında önemli bir yer edinmiş ve teknolojik yenilikleri en iyi şekilde ifade edebilen, sağlam bilgi birikimine sahip bir grup haline gelmiştir.

la storia IVECO

Dünyadaki varlığımız

IVECO Avrupa, Güney Amerika ve Avustralya'da 7 üretim tesisi ve 7 Araştırma ve Geliştirme merkezi ile faaliyet göstermektedir.
Beş kıtada 2.451 Servis Merkezi ile IVECO araçlarının satıldığı tüm coğrafi bölgelerde teknik destek sağlayan yaygın bir satış sonrası ağına sahiptir.
 • Kuruluşlar

  Tüm IVECO tesisleri, yüksek kaliteli ürünler üretmek ve tesisin çalışanlar için özel olarak tasarlanmış bir çalışma ortamı olmasını sağlamak için en gelişmiş üretim teknolojilerini ve yöntemlerini uygular. Sonuç olarak, tüm tesisler ISO 9001 - vizyon 2000 (sürece göre kalite yönetimi) ve ISO 14000 (çevre yönetimi) sertifikalarını almıştır.

 • Araştırma ve Geliştirme Merkezleri

  IVECO, ürünlerini geliştirmek için sürekli olarak Ar-Ge merkezlerine yatırım yapmaktadır. Bu yatırımın amacı, pazara üst sınıf performansa, düşük işletme maliyetlerine ve yüksek çevre standartlarına sahip araçlar sunmak ve birçok durumda yeni uluslararası çevre mevzuatını öngörmektir.

 • Satış ve servis ağı

  IVECO, beş kıtada müşterilerine 1.187'den fazla satış noktası ve 2.451'den fazla Servis Merkezi sunan küresel bir dağıtım ve servis ağına sahiptir.