IVECO Hizmetleri

İhtiyaçlarınıza en uygun entegre taşımacılık çözümleri

İşiniz asla durmaz

IVECO, işinize en uygun entegre taşımacılık çözümünü sağlamak için bir ürün ve hizmet portföyü sunmaktadır.
IVECO SERVICES, IVECO tarafından işinizin rekabet gücünü, kârlılığını, sürdürülebilirliğini ve yönetim kolaylığını artırmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur. İşinizin ve görevlerinizin gerekliliklerine dayanan, işinizin iki ana varlığı olan araç ve sürücüyü merkeze alan esnek ve özelleştirilebilir bir teklif.

IVECO Hizmetleri teklifi, değer önerisi kategorilerinde konfigüratör edinılmıştır. Sizinle birlikte, ihtiyaçlarınıza en uygun hizmet karışımını seçiyoruz veya farklı görev türlerinin ve filo büyüklüğünün ihtiyaçlarını karşılamak için tarafımızdan önceden hazırlanmış paketlere güvenebilirsiniz ffidarti pre-bundlePackaged by us to meet the needs of different types of mission and fleet size.

 • Parça ve Aksesuarlar

  Orijinal parçalardan yeniden üretilmiş parçalara, alternatif parçalardan aksesuarlara kadar IVECO ağı, üretkenliği artırmak, çok yönlülüğü geliştirmek, karlılığı optimize etmek ve aracınızın bakım maliyetlerini kontrol altında tutmak, dijital yaşamınızı kabine taşımak ve konforunuzu artırmak için size geniş bir bileşen yelpazesi sunar.

  Daha fazla bilgi edinin
 • Üretkenlik ve verimlilik

  IVECO hizmetleri ile araçlarınızın performanslarını ve verilerini izleyebilir, yakıt tüketiminizi en aza indirebilir, rotalarınızı optimize edebilir, sürücülerinizin sürüş tarzını yakıt verimliliği ve daha düşük emisyonlar yönünde geliştirebilirsiniz

  Daha fazla bilgi edinin
 • Sürücü Destek Uygulamaları

  IVECO, Driver Apps Easy Way Uygulaması ve Easy Daily Uygulaması ile, bir dizi hizmet sunuyor.

  Daha fazla bilgi edinin
 • Yeni hayat

  IVECO tarafından sertifikalandırılmış ikinci el araçlar

  Daha fazla bilgi edinin