1

Efsanevi sağlamlık
Zorlu koşullarda zorlu arazi görevlerinde sınıfının en iyisi performansı sunmak için üretildi

2

Olağanüstü çok yönlülük
En dönüşüm dostu off-road kamyonu

3

Her görevde yüksek üretkenlik ve verimlilik
Daha büyük taşıma kapasitesine sahip tam bağlantılı kamyon

4

Üstün sürüş konforu
Araç içi deneyiminizi yeni bir seviyeye yükseltin

Yeni IVECO T-WAY: yenilikler neler?

IVECO T-WAY, efsanevi sağlamlığını ve performansını yüksek bağlanabilirlik ve üstün konforla birleştirerek en zorlu koşullarda en zorlu görevlerde olağanüstü verimlilik ve üretkenlik sunar.

Performans

İhtiyaçlarınız için özel olarak üretilmiştir

Sürücü Deneyimi

Sürücünün günlük yaşamını Güvenlik, Bağlantı ve Konfor açısından iyileştiren ve araçtaki deneyimini geliştiren bir özellikler ve hizmetler dünyası.

Bağlanabilirlik ve güvenlik

Sürüş Destek Özellikleri

IVECO ile stressiz bir sürüş deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.
Versiyonunuzu seçin
Promosyonlar
Promosyonlar

IVECO X-WAY'in tüm ayrıntıları için broşürlere bakın

eBroşürü Keşfet

Bize Ulaşin

Hizmetinizdeyiz. Bize iletişim bilgilerinizi bırakın: IVECO, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmak için sizinle iletişime geçecektir. Teşekkür ederiz!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında sunulan <a href="https://www.iveco.com/-/media/IVECOdotcom/Turkey/KVKK/Gercek_Kisi_Tedarikci_Aydinlatma_Metni_Iveco_Arac.pdf" target="_blank"> Aydınlatma Metni’ni</a> okudum ve anladım. *
Aydınlatma Metni’nde bilgilendirildiği üzere, kimlik ve iletişim verilerimin pazarlama amacıyla işlenmesine rıza gösteriyorum.
Ayrıca, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca, Iveco Araç San. ve Tic. A.Ş.’nin aşağıda işaretlediğim kanallar üzerinden; ticari iletişim, bülten gönderimi ve ürünler ve hizmetler ile ilgili reklam ve tanıtım amaçlı olarak tarafımla iletişime geçmesine onay veriyorum.
SMS
E-posta
Arama
Paylaşmış olduğum kişisel verilerimin, internet sitesi sunucularının yurt dışında bulunuyor olması nedeniyle yurt dışına aktarılmasına izin veriyorum *

*Tüm alanların doldurulması zorunludur