Sürdürülebilirlik ve yenilikçilik

Sürdürülebilirlik sektörümüzün önceliğidir ve IVECO taşımacılığın karbonsuzlaştırılmasına giden yolda ilerlemeye kararlıdır.

Değişim yolunda rehberlik etmek üzere, IVECO'nun 2040 yılına kadar sıfır emisyona doğru ilerleyeceğini görecek kesin bir yol haritası tanımlanmıştır.
Bu, tüm menziller için kullanıma hazır bir çözüm olan ve karbon-negatif emisyonlar elde edebilen biyometandan, kısa ve orta menzilli görevler için elektrikli bataryaya, uzun mesafeli taşımacılığın tamamen karbonsuzlaştırılması ve tüketim verimliliğini ihmal etmeden en ağır görevler için elektrikli yakıt hücrelerine kadar uzanan çoklu bir enerji yaklaşımı sayesinde gerçekleşmektedir.
Taahhüdümüz, tüm menziller ve görevler için giderek daha gelişmiş ve çevre dostu ürünler sunmak ve böylece ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle birlikte yeni bir yeşil ekosistemin inşasına katkıda bulunmaktır.

IVECO için alternatif enerjiler, karayolu taşımacılığının geleceği için daha önemli bir bahistir.

Sürdürülebilirlik Yaklaşımımız

IVECO, daha güvenli ve sürdürülebilir bir gelecek için verdiği taahhüde sadık kalarak, kilit teknolojilerden ve stratejik ortaklıklardan gelen sinerjilerden yararlanarak her zaman bir sonrakine yöneliyor
  • Otonom sürüş için IVECO ve Plus ortaklığı

    IVECO, daha güvenli ve daha sürdürülebilir bir gelecek taahhüdüne sadık kalarak, temel teknolojilerden ve stratejik ortaklıklardan gelen sinerjilerden yararlanarak her zaman bir sonraki adıma geçiyor.

    Plus Drive son teknoloji tam yığın otonom sürüş sistemini IVECO'nun en yeni nesil S-WAY ağır hizmet kamyonuna entegre ederek ortaklaşa otonom kamyonlar geliştirmek için önde gelen küresel otonom kamyon şirketi Plus ile bir Mutabakat Anlaşması (MoU) imzaladık.
    IVECO'nun ağır vasıta geliştirme, üretim ve satış alanlarındaki uzmanlığı ile Plus'ın otonom sürüş teknolojisinin bir araya gelmesi, Avrupa ve diğer coğrafyalarda yeni nesil inovasyon odaklı, güvenliği artırılmış ve sürdürülebilir taşımacılık çözümlerini hızlı bir şekilde sunacaktır.