Parçalar ve Aksesuarlar

Aracınızı ve araçtaki yaşamınızı optimize etmek için ihtiyacınız olan tüm bileşenler ve aksesuarlar

Orijinal parçalardan yeniden üretilmiş parçalara, alternatif parçalardan aksesuarlara kadar IVECO ağı, üretkenliği artırmak, çok yönlülüğü geliştirmek, karlılığı optimize etmek ve aracınızın bakım maliyetlerini kontrol altında tutmak, dijital yaşamınızı araç içine taşımak ve konforunuzu artırmak için size geniş bir bileşen yelpazesi sunar.

Her araç için ideal çözüm

Rakamlarla IVECO Parça teklifi

Acil teslimat vakalarını çözmek için Avrupa'nın dört bir yanındaki insanlar

Avrupa'daki Depolar

Gündüz ve yurtdışı teslimatları

Aksesuarlar

DAILY - Aksesuarlar

İş dünyasının ihtiyaçlarını öngörme konusundaki doğal içgüdüsüne sadık kalan Yeni Daily, artık ünlü sağlamlığına ve çok yönlülüğüne teknolojik açıdan gelişmiş bir dizi yeni özellik ekleyerek onu en iyi iş asistanı haline getiriyor.Aksesuar Web Sitesine Git

Broşürü indirin


Daily ana aksesuarlar:

 • Yakıt tasarrufu sağlarken karlılığı artırmak ve CO2 emisyonlarını azaltmak için spoyler gibi yeni aerodinamik çözümler;
 • Aracınız için mümkün olan en iyi korumayı sağlamak üzere ilave aktif ve pasif güvenlik sistemleri;
 • Yeni bir multimedya sistemi, arka Wi-Fi kamera ve Qi akıllı telefon yuvası ile bağlanabilirliği ve araç içi teknolojiyi artırmak için tasarlanmış yeni bir ürün yelpazesi.
 • Verimlilik

  Orijinal hava akış sistemi, yakıt tüketimini azaltmak için mükemmel bir aerodinamik çözümü garanti eder. Aerodinamik kit, daha fazla yakıt tasarrufu sağlamak için rüzgar tünelinde ve yolda test edilmiştir ve metakrilattan yapılmış deflektörler, görüşü etkilemeden aerodinamik direnci ve türbülansı azaltır.

 • Güvenlik

  Aktif ve Pasif güvenlik sistemleri hem araca hem de yolculara araç içinde güvenli bir yaşam garanti eder: AB sertifikalı Pushbar ön koruma sağlarken, paslanmaz çelikten yapılmış yan koruma barları aracın yan taraflarına ve şasiye zarar gelmesini önler. Yüksek kaliteli geri vites güvenlik sistemleri manevralar sırasında daha geniş bir görüş alanı sağlar.

 • Yüksek teknoloji

  "IVECO Cam" uygulaması aracılığıyla bir monitör olarak Akıllı Telefon veya Tablet Android / iOS kullanarak geri vites sırasında arkayı kontrol etmek için eksiksiz bir radyo seti, taşınabilir navigatör ve özel kamera, en son teknolojileri araçta getiriyor.

 • Bağlanabilirlik

  Yeni Multimedya Sistemi, yeni nesil GPS konum belirleyici ve Wi-Fi arka kamera aracınızın bağlanabilirlik düzeyini artıracaktır. Qi akıllı telefon yuvası sayesinde akıllı telefonunuzu her zaman ön panelde kolay ve güvenli bir şekilde erişebileceğiniz bir yerde tutabilir ve sürüş sırasında kablo kullanmadan uyumlu akıllı telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

 • Konfor

  Daha konforlu bir yaşam alanı yaratmak için koltuk kılıfları, buzdolabı, kahve makinesi ve vale kiti gibi kapsamlı aksesuar seçenekleriyle aracınızın konforunu kişiselleştirin.

Daha az göster

Eurocargo - aksesuarları

Teknoloji, güvenilirlik ve çok yönlülüğün kazanan kombinasyonuyla sektörde her zaman bir referans noktası ve öncü olan yeni Eurocargo, bugün her zamankinden daha şık, sürdürülebilir, verimli ve daha yönetilebilir.

 

IVECO Aksesuarları, Eurocargo'nuzun estetiğini, konforunu, güvenliğini ve teknolojisini geliştirmek için özel olarak tasarlanmış bir ürün yelpazesine sahiptir.

Aksesuar Web Sitesine Git • Çok Yönlülük

  Tasarım ve işlevsellik, estetik Aksesuar serisinin temel unsurlarıdır: Araca uyan, aynaları koruyan ve tasarımı geliştiren hafif ABS plastik kapaklar ve aracın ön kısmının tasarımını vurgulamak ve sağlam bir görünüm vermek için özel olarak şekillendirilmiş üstün bullbarlar.

 • Verimlilik

  Orijinal IVECO spoyleri, yapısal dokuma ve reçineli iç kaburgaların kullanımı sayesinde ayarlanabilir, sağlam ve hafiftir. Cam deflektörü ile birlikte aerodinamik direnci azaltarak yakıt tüketimini düşürmek için mükemmel bir çözümdür.

 • Güvenlik

  Geri vites güvenlik sistemleri, manevra sırasında daha fazla güvenlik için daha fazla sürücü görünürlüğü sağlamak için idealdir. IVECO profesyonel ürünleri, yüksek kaliteli bileşenler ve detaylara gösterilen üstün özen ile karakterize edilir. Eksiksiz bir güvenlik sistemi: alarmlar, yakıt hırsızlığı önleme sistemi, kornalar sürücünün en güvenli şekilde çalışmasını sağlar.

 • Hi-Tech

  Araçtaki yaşamı iyileştirmek misyonumuzdur: çalışma sırasında eğlenmek için eksiksiz bir radyo yelpazesi, en yeni nesil navigasyon cihazı ve özel bir akıllı telefon ve masa düzeni sürücüye günlük çalışma görevinde yardımcı olacaktır.

 • Konfor

  IVECO'nun yeni IVECO Eurocargo için sunduğu yeni koltuk kılıfları serisi tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanırken aynı zamanda kişisel ihtiyaçlarınıza göre de uyarlanabiliyor. Yeni paspaslar ve çift sabitleme sistemi ile birlikte araçta keyifli bir yaşanabilirliği garanti ediyor.

Daha az göster

S-WAY - Aksesuarları

IVECO S-WAY, sürücünün araçtaki yaşamını iyileştirmek ve araç sahiplerinin verimli, kârlı ve sürdürülebilir bir şekilde çalışmasını sağlamak için tasarlanmış eksiksiz bir taşımacılık çözümü sunuyor.

 

Bu yeni çalışma ve sürüş tarzına uygun olarak IVECO, YENİ IVECO S-WAY ile kişisel deneyiminizi özelleştiren ve en üst düzeye çıkaran özel olarak geliştirilmiş yeni nesil aksesuarlar sunmaktadır.

Aksesuar Web Sitesine Git

Broşürü indirin
 • Çok Yönlülük

  Her bir detay, performansları en üst düzeye çıkaran baskın karakterini vurgulamak için özenle tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemeler ve doğru testler kolay montaj işlemlerine olanak tanır. Yeni tavanın şekline uygun olarak tasarlanan yeni LED arka aydınlatmalı kapak, özelleştirilmiş logo, kromajlı elemanlar ve yeni güçlü çıkartmalarla filo kimliğini geliştirir ve maksimum çok yönlülüğü garanti eder.

 • Verimlilik

  Aerodinamik kit, güneşlik ve deflektör gibi cihazlardan oluşan bir kombinasyon, yakıt tasarrufu sağlamak için yakıt hırsızlığı önleme araçları ve lastik basınç izleme sistemi ile türbülans direncini azaltacaktır.

 • Güvenlik

  Eksiksiz bir arka kamera sistemi ile kazaları önlemeye yardımcı olarak araç güvenliğinizi artırın ve yeni araç için en zorlu hava koşulları için özel bir ısıtmalı kamera geliştirildi. Pnömatik korna ve eksiksiz bir retro reflektif aksesuar yelpazesi yolda maksimum görünürlük sağlayacaktır.

 • Konfor

  Kabindeki hayatı yaşamak: Comfort Accessories serisinin mantrası budur. Yeni mikrodalga, kendinizi her zaman evinizde hissetmenizi sağlar. Sürücülerin ve yolcuların kabinde kitap okuyarak gece hayatının tadını çıkarmalarını sağlamak için USB soketli yeni LED Nezaket Işığımızı test ettik. Yeni koltuk kılıfları ve paspaslar, tersaneden uzun mesafeli yolculuklara kadar farklı çalışma ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

 • Hi-Tech

  HI-TECH Aksesuar serisi, teknoloji ve bilgi-eğlence alanındaki en son yeniliklerden yararlanmanızı sağlar. Tek bir amaca yönelik çeşitli fırsatlar: araçtaki işinizi ve yaşamınızı kolaylaştırmak.
  Cihazlarınızı en kolay ve en güvenli konumda şarj edebilmeniz için entegre USB soketli, özel olarak tasarlanmış yeni bir gösterge paneli braketi tasarlanmıştır. Yeni ses ve görüntü sistemiyle eşleşen yenilik, teknoloji ve kullanım kolaylığını garanti ederek dinlenmek için ideal ortamı yaratıyor.

Daha az göster