Sürücü bakımı

Değerli varlığınızı desteklemek ve onunla ilgilenmek için

Sürücünün işine bağlanması, işini basitleştirmesi Taşımacılık Sektöründe kilit alanlardır.

İşine bağlı bir Sürücü, işin gerektirdiğinin ötesine geçme konusunda motive olur ve aynı zamanda meslektaşları üzerinde olumlu bir etki yaratır. Konforunun iyileştirilmesi, filonuzun genel üretkenliği ve güvenliği üzerinde doğrudan etkisi olan Sürüş davranışı üzerinde de büyük fayda sağlar.
IVECO, Sürücü Uygulamaları Easy Way Uygulaması ve Easy Daily Uygulaması ile bir dizi hizmet sunmaktadır.
Buna ek olarak IVECO ON Portal, filo yöneticilerine çalışanlarının yolda nasıl araç kullandıklarını daha iyi anlamalarını sağlayarak sürücü davranışları ve karar verme süreçleri hakkında bilgi verir. Bu veriler, genel güvenliğin nasıl iyileştirileceği konusunda daha fazla koçluk fırsatına yol açabilir.

Profesyonel Güvenlik Raporu

Sürücülerinizin güvenliğine öncelik verin
Güvenlik hem çalışanlarınız hem de yoldaki diğer sürücüler için önemlidir. Sürücülerinizin güvenliğine öncelik vererek güvenli ve verimli bir filo oluşturabilir ve en iyi sürücüleri kendinize çekebilirsiniz. Güvenli sürüş, araçlardaki aşınma ve yıpranmayı azaltabilir veya yavaşlatabilir ve toplam kaza sayısını düşürebilir. Uygun sürüş güvenliği aynı zamanda filonuzun tüketimini de düşürerek yakıttan tasarruf etmenizi sağlar.
İyi bir yönetim için bilgi önemlidir ve IVECO, Professional Safe Report ile sürücülerin karar verme ve sürüş davranışları hakkında bilgi sağlamaktadır. Bu veriler, genel güvenlik seviyesini iyileştirmek için daha fazla eğitim fırsatını gösterebilir.

Profesyonel Güvenlik Raporu - Hayatınızı daha güvenli hale getirin

Profesyonel Güvenlik Raporu
IVECO ON Professional Safe Report, tüm filonun güvenlik seviyesini anlamanızı sağlayan sürücülerin güvenliğine genel bir bakış ve eğitim amaçlı faydalı bir genel analiz sağlar.

Profesyonel Güvenlik Raporu, amacı güvenliği artırmak olan otomatik bir rapordur. Sürücünün sürüş tarzının güvenlik seviyesini değerlendirmek için parametrelerin ve ADAS aktivasyonlarının bir kombinasyonunu dikkate alan algoritmalara dayanır.

Güvenli sürüş değerlendirmesi, sürüş sırasında daha dikkatli ve güvenli bir davranış benimsemenize yardımcı olan yeni parametreler sağlar.
Daha az göster

IVECO Sürücüleri Sadakat Kulübü

Sürücü Sadakat Kulübü'ne katılın, avantajlarla dolu bir dünya sizi bekliyor!
IVECO Sürücü Sadakat Kulübü, kilometre ve sürüş tarzına göre puan kazanabilen ve harika ödüller kazanabilen ağır vasıta sürücülerine adanmış özel bir sadakat programıdır.

SÜRÜCÜ SADAKAT KULÜBÜ'ne katılın, avantajlarla dolu bir dünya sizi bekliyor!


IVECO Sürücü Sadakat Kulübü, kilometre ve sürüş tarzına göre puan kazanabilen ve harika ödüller kazanabilen ağır vasıta sürücülerine adanmış özel sadakat programıdır.Daha az göster