1

Performans
Tüm yaşam döngüsü boyunca sınıfının en iyisi

2

Çok Yönlülük
Her zaman gelişmeye, işinizi takip etmeye hazır

3

AIR-PRO adaptif pnömatik süspansiyon
Yeni süspansiyon sayesinde benzersiz sürüş konforu ve daha fazla güvenlik

4

Güç ve dayanıklılık
En zorlu görevler için

Merhaba Daily! Ne gibi yenilikler var?

Daily'nin iş başarısında gerçek yol arkadaşınız olduğunu bir kez daha teyit etmek için yeni uyarlanabilir ve akıllı çözümler.

Performans

Sürüş Deneyimi

Teknoloji ve Güvenlik

Sürüş Destek Özellikleri

Size sakin ve düşüncesiz bir sürüş deneyimi yaşatmak için güvenliğinizi gözeten teknoloji.

DAILY'nin elektrikli olduğunu da biliyor muydunuz?

eDAILY ürün yelpazesini keşfedin
Versiyonunuzu seçin

Bize Ulaşin

Hizmetinizdeyiz. Bize iletişim bilgilerinizi bırakın: IVECO, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmak için sizinle iletişime geçecektir. Teşekkür ederiz!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında sunulan <a href="https://www.iveco.com/-/media/IVECOdotcom/Turkey/KVKK/Gercek_Kisi_Tedarikci_Aydinlatma_Metni_Iveco_Arac.pdf" target="_blank"> Aydınlatma Metni’ni</a> okudum ve anladım. *
Aydınlatma Metni’nde bilgilendirildiği üzere, kimlik ve iletişim verilerimin pazarlama amacıyla işlenmesine rıza gösteriyorum.
Ayrıca, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca, Iveco Araç San. ve Tic. A.Ş.’nin aşağıda işaretlediğim kanallar üzerinden; ticari iletişim, bülten gönderimi ve ürünler ve hizmetler ile ilgili reklam ve tanıtım amaçlı olarak tarafımla iletişime geçmesine onay veriyorum.
SMS
E-posta
Arama
Paylaşmış olduğum kişisel verilerimin, internet sitesi sunucularının yurt dışında bulunuyor olması nedeniyle yurt dışına aktarılmasına izin veriyorum *

*Tüm alanların doldurulması zorunludur