Consegne medio raggio

1

Performans
Tüm yaşam döngüsü boyunca sınıfının en iyisi

2

Çok Yönlülük
Her zaman gelişmeye, işinizi takip etmeye hazır

3

AIR-PRO adaptif pnömatik süspansiyon
Yeni süspansiyon sayesinde benzersiz sürüş konforu ve daha fazla güvenlik

4

Güç ve dayanıklılık
En zorlu görevler için

Performans

Sürüş Deneyimi

Teknoloji ve Güvenlik

Sürüş Destek Özellikleri

Size sakin ve düşüncesiz bir sürüş deneyimi yaşatmak için güvenliğinizi gözeten teknoloji.

Göreviniz için ideal ortak

Ürünlerin ve insanların güvenli, rahat ve verimli bir şekilde taşınması için ideal çözüm.

Şehir İçi Teslimat

Olağanüstü sürüş konforu, kategorisinin en iyi dönüş açısı, trafik koşullarında sürücülere yardımcı olan gelişmiş sürücü destek sistemleri ve yük kapasitesini asla unutmadan mükemmel manevra kabiliyeti sayesinde Daily Van bu görev için mükemmel bir çözümdür. Yeni Air Pro süspansiyonlar kabindeki bir joystick ile kolayca kontrol edilebilir, üstün sürüş konforu sunar, sürücüyü ve yükü korur ve çalışma ihtiyaçlarınıza uyum sağlar. ayrıca, Hi-Matic şanzımana sahip olma imkanı ile sık sık dur-kalk yapılan trafik koşullarında bile sürüş konforu artar.

A.Y.A

3,5 - 7t

Çekiş (Akslar)

4x2

Motor yakıt tipi

Dizel / CNG / Elektrikli

Şanzıman

Manuel ve Otomatik Hi-Matic

Versiyonlar

Panelvan / Çift Kabin Panelvan
Daha az göster

Bölgesel Teslimat

Olağanüstü sürüş konforuna, sürücü ve diğer yol kullanıcıları için gelişmiş sürüş destek sistemlerine güvenebilirsiniz. Son teknoloji ürünü şanzımanı ve yüksek verimli motoru sayesinde daha düşük TCO ve yakıt ekonomisini garanti eder (WLTP 2,3 litrede %6'ya varan yakıt tasarrufu). Ayrıca sesli asistan sayesinde sürücü dikkati dağılmadan araçla etkileşime geçebilir. Yeni Air Pro süspansiyonlar kabindeki bir joystick ile kolayca kontrol edilebilir, üstün sürüş konforu sunar, sürücüyü ve yükü korur ve çalışma ihtiyaçlarınıza uyum sağlar.

A.Y.A

3,5-7 t

Çekiş (Akslar)

4x2

Motor yakıt tipi

Dizel / CNG / Elektrikli

Şanzıman

Manuel ve Otomatik Hi-Matic

Versiyonlar

Panelvan / Çift Kabin Panelvan
Daha az göster

Sıralama

A
TEKERLEK TABANI
(mm)
B
ARAÇ
UZUNLUĞU
(mm)
C
YÜK
BÖLMESİ UZUNLUĞU
(mm)
D
YÜK
BÖLMESİ GENİŞLİĞİ
(mm) 
E
YÜKSEKLIK / YÜK HACMI
H1 (1.545 mm) H2 (1.900 mm) H3 (2.100 mm) AZAMİ YÜKLÜ AĞIRLIK
(TON)
 MIN. MAKS.
3.000
5.189 2.610
1.800 7,3 m3       3,5
3.520 5.709
3.130
1.800 9 m3 10,8 m3
  3,5
5,2
6.109
3.540
1.800   12 m3 13,4 m3 3,5
5,2
4.100
7.274 4.680
1.800   16 m3 18 m3 3,5 7
7.669
5.125
1.800
  17,5 m3 19,6 m3 3,5 7


DAILY'nin tüm detayları için broşürlere bakınız

Broşürlere bakın

Hizmetler & Çözümler

 • Parçalar ve aksesuarlar

  Sürüş deneyiminizi benzersiz kılın
  Orijinal parçalardan yeniden üretilmiş parçalara, ikinci hat parçalardan aksesuarlara kadar IVECO ağı, üretkenliği artırmak, çok yönlülüğü geliştirmek, karlılığı optimize etmek ve aracınızın bakım maliyetlerini kontrol altında tutmak, dijital yaşamınızı kabine taşımak ve konforunuzu artırmak için size geniş bir bileşen yelpazesi sunar.


  Daha fazlasını keşfedin
 • Çalışma Süresi

  IVECO'da amacımız kamyonunuzu yolda ve ihtiyaç duyduğunuz her an kullanılabilir durumda tutmaktır
  Öngörülemeyen arıza süreleri müşteri taahhütlerini yerine getirmenizi engeller ve pahalıdır.
  IVECO'da kamyonunuzu ihtiyaç duyduğunuz her an yolda ve hazır tutmak için her şeyi yaparız.
  Bu amaçla, çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için beklenmedik arıza sürelerini azaltmaya odaklanan mükemmel bir Uptime hizmetleri seti geliştirdik.

  Daha fazlasını keşfedin
 • Üretkenlik ve verimlilik

  IVECO ile iş hedeflerinize ulaşın
  Taşımacılık ve lojistik işinde karşılaşılan en büyük zorluklar; nakliye maliyetlerini düşürmek, artan yakıt maliyetleri, sürücü eksikliği, karmaşık düzenlemeler ve müşterilerinizi memnun ederken daha sürdürülebilir operasyonlara duyulan ihtiyaçtır.
  IVECO bunu biliyor ve sizinle birlikte bu zorlukların üstesinden başarıyla gelmek için sürekli büyüyen bir çözüm portföyü geliştirdi.

  Filo verimliliğini artırmanıza, işletme maliyetlerini azaltmanıza ve sürücülerinizin performansını ve güvenliğini artırmanıza yardımcı olmak için bağlanabilirlik, dijitalleşme ve veri analitiğine güveniyoruz.

  Daha fazlasını keşfedin
 • Sürücü bakımı

  Değerli varlığınızı desteklemek ve onunla ilgilenmek için
  Sürücünün ilgisini çekmek, işini basitleştirmek Taşımacılık Sektöründe kilit alanlardır. Bağlı bir Sürücü, işin gerektirdiğinin ötesine geçmek için motive olur ve aynı zamanda akranları üzerinde olumlu bir etki yaratır. Konforunun iyileştirilmesi, filonuzun genel üretkenliği ve güvenliği üzerinde doğrudan etkisi olan Sürüş davranışı üzerinde de büyük fayda sağlar.
  IVECO, Sürücü Uygulamaları Easy Way Uygulaması ve Easy Daily Uygulamasından, Amazon Alexa özelliklerine sahip Amazon Web Hizmetleri üzerine inşa edilmiş sınıfının en iyisi IVECO DRIVER PAL öncü araç içi sesli sürücü arkadaşına kadar Sürücü bakımı için bir dizi hizmet sunmaktadır.

  Daha fazlasını keşfedin

Promosyonlar

Bize Ulaşin

Hizmetinizdeyiz. Bize iletişim bilgilerinizi bırakın: IVECO, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmak için sizinle iletişime geçecektir. Teşekkür ederiz!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında sunulan <a href="https://www.iveco.com/-/media/IVECOdotcom/Turkey/KVKK/Gercek_Kisi_Tedarikci_Aydinlatma_Metni_Iveco_Arac.pdf" target="_blank"> Aydınlatma Metni’ni</a> okudum ve anladım. *
Aydınlatma Metni’nde bilgilendirildiği üzere, kimlik ve iletişim verilerimin pazarlama amacıyla işlenmesine rıza gösteriyorum.
Ayrıca, 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun uyarınca, Iveco Araç San. ve Tic. A.Ş.’nin aşağıda işaretlediğim kanallar üzerinden; ticari iletişim, bülten gönderimi ve ürünler ve hizmetler ile ilgili reklam ve tanıtım amaçlı olarak tarafımla iletişime geçmesine onay veriyorum.
SMS
E-posta
Arama
Paylaşmış olduğum kişisel verilerimin, internet sitesi sunucularının yurt dışında bulunuyor olması nedeniyle yurt dışına aktarılmasına izin veriyorum *

*Tüm alanların doldurulması zorunludur