Patogesnis valdymas ir geresnės važiavimo savybės

Dėl naujos konstrukcijos su ilgesne važiuoklės baze ir sumažinta galine iškyša pagerėjo naujojo Daily balansas ir valdymas, neprarandant pirminio judrumo ribotose erdvėse. Jo apsisukimo spindulys (11,9 m) yra geriausias savo klasėje.

Siekiant visiškai išnaudoti naujojo automobilio potencialą, buvo sukurta nauja priekinės pakabos sistema. Ji pagerina komfortą ir važiavimo savybes ir bus naudojama kaip standartinė tiek furgonų, tiek važiuoklių modeliuose.

Naujosios QUAD LEAF priekinės pakabos pagrindas yra dvigubas keturšonis išdėstymas su skersinėmis lakštinėmis lingėmis, kuris duoda puikius rezultatus išlaikant matmenis ir mases. Ši naujoji priekinė pakaba yra standartinė modeliuose iki 3,5 tonos: tai puikus abiejų senesnių modelių savybių derinys dėl kelių dalykų:

-        Maksimali leistina apkrova yra 1 900 kg (+100 kg)

-        Važiuoklių su kabina modelių aukštis nuo žemės yra 175 mm (+45 mm)

-        Padidinta keliamoji galia (+60 kg palyginti su „MecTor“)

Naujos furgonų modelių važiuoklės bazės daugiausia skirtos modeliams su viengubais ratais. Jos kartu su naujomis pakabomis gerokai pagerina stabilumą, reakcijos laiką ir šoninį greitinimą (sukibimą su keliu), kurį priartina prie gerai važiuojančių lengvųjų automobilių rodiklio, t. y. iki 0,74 g.

Priekinė pakabos sistema taip pat buvo perdaryta į dvigubą keturšonį išdėstymą su torsionu. QUAD-TOR pakabos sistema, montuojama modeliuose su dvigubais ratais, pritaikyta sunkioms eksploatavimo sąlygoms ir ašies apkrova padidinta iki 2 500 kg ( 2 100 kg modeliuose iki 5 tonų). Šis sprendimas, kuriame kaip lankstusis elementas naudojamas torsionas, yra išskirtinis savo klasėje ir nuo pat naudojimo masinėje gamyboje pradžios buvo viena iš Daily stipriųjų pusių.

Taip pat perdaryta ir modelių su viengubais ratais galinės pakabos sistema, ir jos geometrija sukalibruota iš naujo, siekiant iki minimumo sumažinti perteklinį pasukamumą ir padidinti amortizatorių slopinimo veiksmingumą. Palyginti su senesniu modeliu, naujojo Daily masė sumažinta 8 kg, o krovinio skyrius nuleistas 55 mm, todėl jis pirmauja rinkoje tarp konkurentų su galinių varančiųjų ratų pavara.

Naujajame Daily pagerinti ir saugumo standartai. Be standartinės elektroninės stabilumo programos (ESP), automobilyje gali būti sumontuota įspėjimo apie išvažiavimą iš eismo juostos sistema (LDWS), kuri įjungia garsinį signalą, jei automobilis kerta eismo juostų ženklinimo linijas neįjungus posūkio signalų. Ši sistema yra ypač veiksminga, nes apsaugo nuo avarijų dėl išsiblaškymo ar mieguistumo.