Naujojo Daily variklių pasirinkimas ir eksploatacinės savybė

Naujojo Daily pirkėjai gali pasirinkti tarp 2,3 ar 3 litrų variklio darbinio tūrio, dviejų degalų rūšių (dyzelinių degalų ar suspaustų gamtinių dujų) ir 9 variklio galių nuo 106 AG iki 205 AG. Siūlomi variklių modeliai yra „Euro5b+“ su EGR arba „Euro VI“ su mišria EGR + SCR sistema. Išmetamųjų dujų apdorojimo sistema kompaktiška ir sumontuota važiuoklės aukštyje, todėl neturi įtakos krovinių skyriaus tūriui. „Euro VI“ modeliuose naudojama naujos kartos „Common Rail“ sistema, kurios degalų įpurškimo slėgis siekia 2 000 bar. Asortimentą užbaigia 136 AG suspaustomis gamtinėmis dujomis varomas „Natural Power“ modelis, sumažinantis išlaidas degalams, teršalų išmetimą ir triukšmą. Visose pavarų dėžėse yra po šešias pavaras, įskaitant automatinę „Agile“ pavarų dėžę, kurią galima naudoti tiek automatiniame, tiek laipsniniame režime.

 

Pelningumas: naujojo Daily degalų sąnaudos yra mažos kaip niekada

 

Naujajame Daily panaudota svarbi technologija, kurios tikslas yra taupyti degalus: vidutiniškai degalų sąnaudas galima sumažinti 5,5 proc., priklausomai nuo pasirinkto pritaikymo ir modelio, ir pasiekti net 14% užsakant Eco paketą važinėjant mieste.

Pagerinta automobilio aerodinamika, ypač furgonų, kurių pasipriešinimo koeficientas Cx sumažintas 6 proc. (nuo 0,335 iki 0,316).

Paspaudus mygtuką prietaisų skydelyje, naujoji „EcoSwitch“ funkcija sumažina maksimalius variklio sūkius (tai ypač naudinga sumažėjus automobilio apkrovai) ir 5 km/val. maksimalų automobilio greitį.

Smart Alternator“ yra kintamosios srovės generatoriaus veikimo režimas, kai atleidus akceleratorių atgaunama automobilio kinetinė energija ir kraunant akumuliatorių išjungiamas galios sugėrimas.

EcoMac“ yra l oginiu būdu veikianti automatinė klimato kontrolės sistema, kuri kompresoriaus darbą optimizuoja pagal realius salono aušinimo poreikius, atsižvelgdama į juntamą lygiavertę temperatūrą.

Degalų sąnaudų optimizavimo priemones užbaigia sprendimai, kurių tikslas yra sumažinti trintį. Tai sumažinta stūmoklių žiedų tarpiklių liestinė apkrova, mažos klampos variklio alyva ir mažo riedėjimo pasipriešinimo padangos.

7 tonų naujojo Daily furgono naudingoji keliamoji galia yra daugiau nei 4 tonos, o naudingasis krovinių skyriaus tūris – beveik 20 m3. Dėl naujos konstrukcijos sumažėjo bendroji masė: ji iki 40 kg mažesnė nei senojo modelio. Dar didesnį pranašumą galima pasiekti pasirinkus galinę orinę pakabą, kuri gaminama visiems modeliams. Važiuoklės su kabina modeliuose viršutinis krovinio platformos kraštas yra visiškai lygus, be jokių kliūčių, todėl ši konstrukcija yra lengvai pritaikoma ir universali.
Abiejuose važiuoklės variantuose pritaikius konstrukcijas su geresne aerodinamika ir technologinius sprendimus (nuo „EcoSwitch“ iki išmaniojo kintamosios srovės generatoriaus), galima sutaupyti iki 5,5 proc. degalų. Dėl to gerokai sumažėjo bendrosios automobilio išlaikymo išlaidos.