Išorės dizainas: naujas ir funkcionalus

Išorės dizainas: naujas ir funkcionalus

 

Naujajame Daily pirmą kartą jaučiamas „šeimos pojūtis“. Automobilio dizainas visiškai atnaujintas ir jis dar kartą išskiria Daily iš kitų krovininių automobilių, pabrėždamas stiprią individualybę, savitą stilių ir dėmesį detalėms.

Priekis sudarytas iš skirtingų modulių kompozicijos: poliruotas priekinio stiklo paviršius, įrėmintas juodais statramsčiais, be sudūrimų tęsiasi link šoninių langų ir susijungia su juosta, veidrodėlių aukštyje sukurta iš priekinių žibintų ir variklio grotelių. Variklio gaubtas iš šių dviejų modulių išsiskiria kaip plaukianti erdvė: jo apgaubianti forma ir matmenys palengvina prieigą prie variklio skyriaus. Dar žemiau buferiai pereina į masyvias ratų arkas ir dėl savo horizontalaus dizaino pagerina ratų sukibimą su keliu.

Naujojo Daily dizainas yra toks pats rafinuotas, kaip bet kurio lengvojo automobilio, tačiau pasižymi ir savitu, aiškiu individualumu, nes forma yra susijusi su funkcionalumu. Priekiniai žibintai pakelti ir atitraukti, kad būtų išvengta žalos nedidelių smūgių atveju. Ištisinė linija tarp priekinių žibintų ir priekinių grotelių leidžiasi žemyn, pabrėždama energiją ir sukibimą su keliu. Iš visų pusių kėbulą juosiančios juostos jį apsaugo ir atskiria apatinę dalį su mechaninėmis dalimis nuo viršutinės dalies, kurią sudaro kabina ir krovinių skyrius. Dėl didesnio įstiklinto ploto salonas yra šviesesnis ir padidėja matomumas vertikalia kryptimi, o dėl naujo stiliaus pagerėja automobilio aerodinamika.

Salono dizainas: nauja komfortiško važiavimo idėja

Salono interjeras taip pat visiškai perdarytas, siekiant jo aplinką padaryti malonesnę vairuotojui ir keleiviams; dėl didesnės vidaus erdvės pagerėjo matomumas, ergonomika ir garso izoliacija. Su nauju prietaisų skydeliu, visiškai pakeistu tobulinant automobilio ergonomiką, sėdyne ir vairu vairuotojas gali užimti panašią vairavimo padėtį, kaip ir vairuodamas aukštos klasės lengvąjį automobilį. Ypač valdymo prietaisai ir daiktų sudėjimo kišenės buvo projektuojami su idėja, kad juos būtų lengva pasiekti iš vairuotojo sėdynės, įskaitant penkis uždarus skyrius, tris puodelių laikiklius, taip pat specialius skyrius kasdieniams daiktams, tokiems kaip mobilieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai.

„Išmanus“ erdvės sutvarkymas, garso izoliacija, sukurta naudojant garsą izoliuojančias medžiagas, ir veiksmingesnis oro kondicionavimo sistemos valdymas gyvenimą kelyje paverčia labai komfortišku, vežant bet kokius krovinius ir atliekant bet kokias užduotis.

Šis komforto pojūtis dar labiau sustiprėja plačiai naudojant informacinius telematikos prietaisus. Pavyzdžiui, su IVECOCONNECT platforma vairuotojas gali valdyti informacinę-pramoginę sistemą, kurią sudaro radijas, MP3 grotuvas, „Bluetooth“, galinio vaizdo kamera ir palydovinė navigacija, kur visus prietaisus galima įjungti naudojant prietaisų skydelyje įmontuotą jutiklinį ekraną.