Naujasis Daily namelis ant ratų: maksimalus komfortas netgi ilgiausiose kelionėse

Į naujojo Daily DNR įrašyti privalumai ir vertės jį taip pat paverčia puikia kemperio ar gyvenamojo autofurgono baze. Automobilis, užvaldytas aukščiausių technologijos pasiekimų visais požiūriais nuo komforto iki technikos. Jis nekenkia aplinkai, užtikrins atostogas be rūpesčių klientams, kurie pasirinks ant Iveco bazės sukurtus namelius ant ratų.

Iveco technologija garantuoja geriausių savo klasėje variklių galią ir universalumą. Jie kartu su galinių ratų pavara ir diferencialo užraktu užtikrina maksimalią varomąją jėgą, ypač ant slidaus kelio ir prasto sukibimo su kelio paviršiumi sąlygomis.

Netgi ilgiausiose kelionėse šiame automobilyje jausitės patogiai. Ergonomiška vairuotojo sėdynė ir valdymo įtaisai, reguliuojamas vairas (45 mm išilginio reguliavimo galimybė) sumažina vairuotojo nuovargį ir padeda išlikti susikoncentravusiam. Dėl plataus matymo kampo pro didelį priekinį stiklą ir galinio vaizdo veidrodėlius vairuotojas gali visiškai saugiai vairuoti automobilį netgi su didesniu nameliu ant ratų.

Komfortas taip pat susijęs su technika. Vienas iš pačių pažangiausių informacinių telematikos sprendimų, kuriuo automobilis gali būti aprūpintas, yra ant vairo įrengta mobiliojo telefono laisvų rankų įrangos ir radijo valdymo įtaisai, kuriuos naudodamas vairuotojas gali skambinti telefonu per „Bluetooth®“ ir klausytis muzikos iš CD, MP3 ar per USB jungtį. Pagal užsakymą galima įrengti ir Iveco navigacinės sistemos dalį, kurioje be jau aprašytų funkcijų taip pat įmontuojamas ir didelis 7 colių skersmens jutiklinis ekranas su galinio vaizdo kameros įvadu ir Iveco palydovine navigacijos sistema, panašia į sunkvežimiuose montuojamą, su kuria vairuotojas gali nustatyti automobilio masę ir matmenis.

Komfortą užtikrina automobilio pakabose taikoma technologija: galinė pakaba gali būti orinė, ji elektroniniu būdu kontroliuoja automobilio svorio pasiskirstymą ir optimaliai slopina vibracijas, taip užtikrindama tolygų ir tylų važiavimą. Plieninio rėmo struktūra tokia pati kaip ir Iveco sunkvežimiuose, ji užtikrina išskitinį važiuoklės tvirtumą ir ant jos galima įrengti tvirtą konstrukciją nuo mažesnių modelių iki ištaigingesnių namelių ant ratų. Modelių įvairovė yra kaip niekur kitur plati: galima rinktis automobilį nuo 3,5 t iki 7,2 t bendrosios masės, su viengubais ar dvigubais ratais, iš 4 skirtingų variklių ir 3 pavarų dėžių.

Iveco sukūrė naujus laisvalaikio automobilių klasės modelius su dvigubais ratais, kurių bendroji masė yra 4 t, 5,6 t ir 7,2 t.