Daily mikroautobusas: visi naujojo Daily pranašumai keleiviniam transportui

Siekiant patenkinti keleivinio transporto srityje dirbančių klientų poreikius tiek mieste tiek greitam susisiekimui tarp miestų, siųlomi keletas Naujojo Daily mikroautobuso modelių.

„Iveco Bus“, vienas iš Europos lyderių šioje srityje, siūlo naująjį Daily kaip svarbaus projektavimo projekto rezultatą, kuris patobulintas gerokai daugiau, nei vien tik siekiant atitikti „Euro VI“ teršalų emisijų reikalavimus. Sukurtas visiškai naujas automobilis, kuriame gerai žinomi Daily privalumai suderinti su lyderio keleivinio transporto srityje kompetencija.

Gamybos procesas buvo optimizuotas įdiegus naujus metodus ir kontrolės sistemas, tačiau pirmiausia prie naujojo mikroautobuso išleidimo prisidėjo vien tik jam skirta nauja gamybos linija Sucaroje, Italijoje.

Nauja Daily mikroautobusų karta pasižymi visais naujojo Daily pranašumais, įskaitant naują konstrukciją, naujas ilgesnių važiuoklių bazes, naują salono ir išorės dizainą, naują vairavimo padėtį su ergonominiu prietaisų skydeliu – keturi skirtingi variantai keturioms pagrindinėms užduotims: tarpmiestinis, turistinis, miesto ir mokyklinis.

Saugumas važiuojant ir vairuotojo bei keleivių gerovė yra pagrindinis „Iveco Bus“ prioritetas. Vairuotojas gali pasitikėti saugos sistemomis, tokiomis kaip ESP ir LDWS, ir neprilygstamo komforto bei važiavimo savybių lygiu. Dėl naujos pažemintos vairuotojo sėdynės ir mažesnio vairo automobilis geriau valdomas.

Keleivių komfortą garantuoja naujas ir šiuolaikiškas interjeras, sukurtas tam, kad net ilgiausia kelionė būtų maloni, su klimato valdymo sistemos ir vėdinimo patobulinimais, taip pat orinių pakabų atitraukimu toliau, kad važiavimas taptų tolygesnis.

Tarp svarbiausių galima paminėti naują aukščiausios klasės 6,1 tonos modelį su ilgesne 4 100 mm važiuoklės baze. Jame telpa 22 keleiviai ir vairuotojas su palydovu (turistų gidu) – tai didžiausias keleivių skaičius, kurį gali vežti šios klasės automobilis. Bagažo skyrius didesnis 30 proc., palyginti su senesniais modeliais.

 

Naujojo Daily mikroautobuso gaminami šie modeliai: „Line, „Tourys“, „Citys“ ir „Pop“:

-        „Daily Line“ yra pats universaliausias modelis, idealiai tinkantis tarpmiestiniams maršrutams ir kaip mokyklinis autobusas. Jis gaminamas trijų skirtingų ilgių, su dviejų tipų durimis, skirtingais iki 22 keleivių sėdynių išdėstymais, taip pat galima užsakyti ir specialius modelius, pvz., su rampa neįgaliųjų vežimėliams.

-        „Daily Tourys“ yra turistinio mikroautobuso modelis, panašus į didžiuosius turistinius autobusus tiek komforto lygiu, tiek stiliumi. „Šeimos pojūtis“ tarp šio modelio ir „Iveco Bus“ didelių turistinių autobusų dar akivaizdesnis. Jame visiškai atnaujinta grindų ir lubų apdaila, jis papildytas kitomis naujovėmis, pvz., sumontuoti LED žibintai ir atskiros klimato kontrolės ventiliacinės angos.

-        „Daily Citys“ skirtas specialiai pervežimams mažuose miesto ir priemiesčių rajonuose. Gaminami ir CNG modeliai, įrengtos dvigubos centrinės durys ir galinės durys su specialia rampa neįgaliųjų vežimėliams.

-        „Daily Pop“ yra Italijos rinkai skirtas mokyklinis mikroautobusas. Gaminami dyzeliniai ir CNG modeliai, maksimalus keleivių sėdynių skaičius siekia 45 (pradinei mokyklai) arba 32 (vidurinei mokyklai).