Plačiausias asortimentas savo klasėje

Naujojo Daily kūrėjai yra nuoseklūs siūlydami pirkėjams bet kokioms užduotims tinkančių sprendimų komplektą ir patvirtina aiškiai segmentuotą ir diversifikuotą krovininių automobilių asortimentą, kuriame siūloma daugiau nei 8 000 skirtingų važiuoklės, variklio ir mechaninių dalių kombinacijų:

-                6 bendros automobilio masės variantai nuo 3.3 iki 7 tonų;

-                Naudingoji krova (įskaitant vairuotoją) iki 4 700 kg ir iki 3 500 kg vilkimo galia;

-                3 važiuoklės bazės, 5 furgonų ilgiai ir 3 vidiniai aukščiai;

-                Bazinio asortimento (važiuoklės su vienguba ir dviguba kabina,...) 6 važiuoklės bazės ir kėbulo ilgio pasirinkimai nuo 3 m iki 6,2 m;

-                9 krovinių skyriaus tūriai nuo 7,3 m3 iki 19,6 m3;

-                9 varikliai nuo 106 AG iki 205 AG su rekordiniais sūkiais iki 470 Nm;

-                Apsisukimo spindulys 11,9 m;

-                5,1 metro viršijantis bendras krovinių skyriaus ilgis;  

-                15 laikymo skyrių kabinoje, iš kurių 5 yra uždari;

-                Galima užsisakyti daugiau nei 40 skirtingų gamyklinių variantų.

 

Naujojo Daily asortimente yra furgonų, įstiklintų furgonų, važiuoklių su vienguba ir dviguva kabina,, važiuoklių kemperiams ir mikroautobusų.

Naujojo Daily važiuoklė su keičiamomis dalimis puikiausiai tinka važiuoklių montuotojams, nes ji yra tvirta ir ypač atspari atrama sunkiems kroviniams. Ji kėbulų montavimui užtikrina ilgaamžį ir lengvai pritaikomą pagrindą. Visi šie pranašumai suteikia Daily pridėtinę prestižinę vertę, užtiktrindami būtinus klientams patikimumą ir ilgalaikę ekonomiją su aukšta likutine verte.

Dėl šios važiuoklės kontrukcijos naujasis Daily puikiai tinka CNG (suspaustų gamtinių dujų) cilindrams montuoti „Natural Power“ modelyje ir jau paruoštas akumuliatoriams, skirtiems elektriniam ar hibridiniam modeliui, įrengti. Ir visa tai - neužimant krovinių skyriaus erdvės.