Naujasis 2014 m. Daily: reklamos kampanija „Tvirtas iš prigimties“

Naujasis 2014 m. Daily: reklamos kampanija „Tvirtas iš prigimties“

„Tvirtas iš prigimties“ : tai tvirtinimas, kuris lydi naujojo Daily reklamos kampaniją visame pasaulyje. Tvirtumu ir patvarumu išsiskiriantis automobilis, kurio garbingoje istorijoje buvo daug pripažinimų, dar labiau įtvirtina savo padėtį svarbiu evoliucijos žingsniu. Automobilis, kuris nuo 1978 m. gebėjo stebinti: stiprybė yra jo „genuose“, tačiau šiandien naujasis Daily demonstruoja visą savo galią stulbinančiu būdu.

Ši idėja yra naujojo Daily reklamos kampanijos pagrindas: akcentuojama įspūdinga automobilio išvaizda, jis vaizduojamas kaip tikra „žvaigždė“, pabrėžiami visi privalumai, tinkami profesionaliam verslui – nuo furgono iki važiuoklės su kabina ir mikroautobuso.

  Naujai išleidžiamo automobilio spalva yra „Boreal Metallic Blue“, kuriai įkvėpimo semtasi iš nepaprasto gamtos reiškinio, primenančio dangaus ir vandenyno spalvas: tai ikoniniai stiprybės ir grožio simboliai. Toks kūrybinis elementas susijęs su gamtos jėgos idėja, taip pat su Iveco aplinkosauginiais įsipareigojimais. Šią atsakomybę Iveco įtvirtina kiekvieną dieną, gamindama ekologiškai švariais degalais varomus automobilius.

Iveco taip pat sukūrė naują originalią taikomąją programą, skirtą naujajam Daily su „iPhone“, „iPad“ ir „Android“ prietaisais. Šią NEW DAILY programą galima atsisiųsti iš „Apple App Store“ ir „Google Play“ anglų, italų, ispanų, prancūzų, vokiečių ir lenkų kalbomis, ją sudaro intuityvus sąveikusis meniu, kuriame naudotojas gali susirasti naujuose automobilio modeliuose įdiegtas naujoves kartu su visomis Iveco klientams siūlomomis paslaugomis. Tarp pagrindinių funkcijų yra galimybė kompiuteryje iš visų pusių (360° kampu) apžiūrėti automobilių išorę ir vidų, visapusis gaminio konfigūratorius ir rentgeno spinduliais peršviesti pažangiausi techniniai sprendimai.