​IVECO TOPCARE
Kad turėtumėte prioritetą, kurio nusipelnėte.

IVECO TOPCARE

Kad turėtumėte prioritetą, kurio nusipelnėte

Iveco On - Care

„IVECO TOPCARE“ yra pirmoji aukščiausios kokybės pagalbos paslauga, derinama su hospitalizavimu ir skirta užtikrinti jūsų mobilumą.

Dėl ryšio ji padės greitai grąžinti jūsų automobilį į kelią ir pasirūpins jumis rimtesnių gedimų atveju. Jei remontas užtruks ilgiau nei tikėtasi, mes pasirūpinsime jumis ir suteiksime jums maksimalų komfortą bei apgyvendinimo paslaugas (viešbutį, maitinimą, pervežimą arba medicininę priežiūrą ir vietą automobilių stovėjimo aikštelėje).

Gaukite prioritetą, kurio nusipelnėte, ir užsisakykite „IVECO TOP CARE Premium“ paslaugą kartu su priežiūros ir remonto sutartimi.


IVECO Top Care

IVECO TOPCARE

Greitesnis sekimas ir remontas

Iveco On - Top Care


greitesnis sekimas ir remontas

Jums patekus į vieną iš mūsų dirbtuvių, „IVECO CONTROL ROOM “ operatoriai ir transporto priemonių stebėjimo paslaugų teikėjai gaus skubų įspėjimą, dėl kurio jūsų transporto priemonės gedimas bus pašalintas pirmiausia.

Jums automatiškai bus taikomas prioritetinis dalių tiekimo procesas ir paslaugas teiks kvalifikuoti diagnostikos specialistai, kad kuo greičiau vėl grįžtumėte už vairo. Taip pat nuolat gausite naujausią informaciją apie remonto būklę.

IVECO TOPCARE

Svetingumo paslaugos.

Iveco On - Top Care


Svetingumo paslaugos.

Jei remontas dėl gedimo ar netikėto sustojimo užtruks ilgiau, nei tikėtasi, ir jūs būsite toli nuo namų, mes pasirūpinsime jumis ir suteiksime jums maksimalų komfortą ir poilsį teikdami svetingumo paslaugas.
Viešbučiai
Svetingumo paslaugos viešbutyje,
jei norite apsistoti toli nuo namų.
Vaišės
Aprūpinimas maistu
ir gėrimais viešnagės
ne namuose metu.
Perdavimas
Svetingumo paslaugos
pervežant jus į viešbutį
arba restoraną.


Medicininė priežiūra
Medicininės pagalbos organizavimas,
jei vairuotojas serga ne gyvybei
keliančią pavojų liga.

Stovėjimo aikštelės
Svetingumo paslaugos pasirūpinant
priekabos arba puspriekabės
stovėjimu visą laikotarpį,
kol jums taikomas medicininis gydymas.