​​​​IVECO DAILY EURO 6 – PAŽANGIOS VARIKLIO IR TRANSMISIJOS TECHNOLOGIJOS

Reikiamos eksploatacinės savybės padės užduotis vykdyti efektyviai ir patikimai

Naujojoje IVECO Daily važiuoklėje su kabina įdiegtos pažangios variklio ir transmisijos technologijos, užtikrinančios puikias eksploatacines savybes ir ypač tausų degalų vartojimą, padės jums užduotis vykdyti efektyviai, patikimai ir tausojant aplinką. Komercinėje transporto priemonėje panaudotos pažangiausios variklių technologijos, padedančios sumažinti išmetamų teršalų kiekį, o kartu – pasiekti išskirtinį našumą:

  • LP-EGR technologija nenaudojant „AdBlue®“: modelių, kuriuose sumontuotas Iveco 2,3 litro darbinio tūrio F1A variklis ir įrengta žemo slėgio išmetamųjų dujų recirkuliacijos sistema (LP-EGR), techninė priežiūra yra pati paprasčiausia, o daugybė funkcijų, tokių kaip tūrinis alyvos siurblys ir turbokompresorius, užtikrina nedideles degalų sąnaudas.
  • SCR technologija: modeliuose, kuriuose įrengta selektyviosios katalizinės redukcijos (SCR)* išmetamųjų dujų valymo sistema, degimo procesas nepasikeičia, taigi užtikrinama reikiama Daily Euro 6 galia ir efektyvumas esant nedidelėms eksploatacinėms išlaidoms.
  • CNG technologija: variklis „Daily Natural Power“ yra įprastas dyzelinis variklis, pertvarkytas naudoti suslėgtas gamtines dujas, tad pasižymi tokiomis pačiomis eksploatacinėmis savybėmis ir pereinamojo vyksmo charakteristikomis kaip ir jo dyzelinis atitikmuo. Daily Euro 6 važiuoklė su kabina, kurioje sumontuotas variklis „Natural Power“, yra aplinkos neteršianti ir labai tyliai važiuojanti transporto priemonė.

     

HI-MATIC PAVARŲ DĖŽĖ

IVECO HI-MATIC 8 pavarų automatinė pavarų dėžė, montuojama įvairiuose „Daily Euro 6“ važiuoklės su kabina modeliuose, užtikrina komfortą, saugumą, tausų degalų naudojimą ir našumą.

Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt