FURGONAS, PAKEISIANTIS
JŪSŲ VERSLO PERSPEKTYVĄ

FURGONAS, PAKEISIANTIS JŪSŲ VERSLO PERSPEKTYVĄ

Kur kas daugiau nei transporto priemonė. „New Daily“ sukurtas taip, kad padėtų jums tvariai vykdyti savo verslą ir pasiekti palankų galutinį rezultatą. Sparčiai kintančiame pasaulyje, kur automatizavimas vaidina vis svarbesnį vaidmenį, „New Daily“ daro didelę pažangą siekiant autonominio vairavimo ir pagerintų saugos funkcijų.

„New Daily“ technologija tarnauja vairuotojui: kai didžiąją darbo dienos dalį praleidžiate prie vairo, norite, kad jūsų gyvenimo sąlygos transporto priemonėje ir vairavimo patirtis būtų neprilygstamos. Per savo 40 metų istoriją „Daily“ nuolat tobulino jūsų gyvenimo ir vairavimo sąlygas iki aukščiausio lygio pramonėje.

„New Daily“ apima jungiamumą, atveriantį visai naujas, individualius poreikius atitinkančias paslaugas, tiksliai pritaikytas jūsų transporto priemonės naudojimui ir jūsų reikalavimams.

Tai tikrai užbaigtas transporto sprendimas, pritaikytas jūsų verslui.

NAUJASIS DAILY

TVARUMAS IR
GALUTINIS REZULTATAS

Iki 10 % sutaupytų degalų, išnaudojant „daily“ didelio efektyvumo savybes

@Titolo

„New Daily“ varikliai išsiskiria savo degalų naudojimo efektyvumu, nes naudojamos naujos funkcijos, pvz., nauja elektroninio valdymo kintamosios geometrijos turbina, išskirtinės A klasės itin ekologiškos, mažo pasipriešinimo riedėjimui padangos, specialiai sukurtos „Daily“, ir „Start&Stop“ sistema.

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS IŠLAIDŲ SUMAŽĖJIMAS IKI 10 %
Produktų patobulinimai ir ilgesni alyvos keitimo intervalai leidžia miestuose iki 10 % sumažinti techninės priežiūros išlaidas. 

DIDŽIAUSIAS NAŠUMAS KIEKVIENOJE MISIJOJE
„Daily“ yra gerai žinomas dėl savo didelio variklių asortimento ir vienintelis rinkoje siūlo du variklius, optimizuotus didžiausiam našumui kiekvienoje misijoje:

 • 2,3 litro F1A variklis, turintis tiek mažo, tiek didelio galingumo versijų patvirtinimą
 • 3,0 litro didelio galingumo F1C variklis su padidintu našumu ir galia iki 210 AG, taip pat prieinama suslėgtų gamtinių dujų versija, dėl kurios transporto priemonė yra švari ir nepaprastai tyliai veikianti.

PAGALBA VAIRUOJANT
IR SAUGA

Nelaimingų atsitikimų skaičiaus miestuose sumažinimas iki 38 % naudojant pažangias pagalbines vairavimo sistemas*

@Titolo

​„New Daily“ daro didelę pažangą siekiant autonominio vairavimo ir saugumo, įdiegiant visapusišką pažangių pagalbinių vairavimo sistemų rinkinį. Visos šios pažangios technologijos tarnauja vairuotojams, leisdamos jiems saugiai sutelkti dėmesį į savo darbą, kuriame reikia atlikti vis daugiau užduočių vienu metu. Jos sumažina nelaimingų atsitikimų riziką greitkeliuose ir judriose miesto gatvėse, padeda sudėtingose ​​situacijose ir pašalina įtampą intensyvaus eismo sąlygomis, tuo pagerindamos jūsų gyvenimo sąlygų kokybę transporto priemonėje ir jūsų verslo galutinį rezultatą.

 • Venkite susidūrimų naudodami AEBS ir „City Brake PRO“ 
 • Įtampos pašalinimas eismo spūstyse naudojant „Queue Assist“ 
 • Saugiai važiuokite greitkeliu naudodami „Adaptive Cruise Control“
 • Visada laikykitės juostos naudodami „ProActive Lane Keeping Assist“ 
 • Stabilumas stipraus vėjo sąlygomis naudojant „Crosswind Assist“
 • Saugiai važiuokite stačiais šlaitais naudodami „Hill Descent Control“ 
 • Pagerinkite sankibą su keliu naudodami „Traction Plus“  


*Pasak Jungtinių Tautų Europos ekonomikos komisijos.

GYVENIMO SĄLYGŲ TRANSPORTO
PRIEMONĖJE IR VAIRAVIMO PATIRTIS

„New Daily“ naudoja technologiją, suteikiančią puikią vairavimo patirtį, nepaprastai panašią į aukštos klasės automobilio

@Titolo

​Gyvenimas transporto priemonėje yra paprastesnis, patogesnis ir našesnis nei bet kada.

 • Sklandus, lengvas valdymas naudojant naują elektrinį vairo stiprintuvą ir miesto režimą

 • Lengva ir aiški sąveika naudojant naują didelės skiriamosios gebos spalvoto ekrano bloką  

 • Jūsų skaitmeninis gyvenimas transporto priemonėje su „Apple Car Play“ ir „Android Auto“ su 7 colių atspindinčiu ekranu  

 • Sauga ir efektyvumas naudojant tikralaikį padangų slėgio stebėjimą

 • Pastatymo patogumas ir efektyvumas naudojant naują elektrinį stovėjimo stabdį   

 • Geras matomumas ir efektyvumas naudojant naujas sukomplektuotas šviesos diodų lemputes


SUSTIPRINTAS JUNGIAMUMAS
IR PRITAIKYTOS PASLAUGOS

Jungiamumas yra susijęs su mobiliojo įrenginio naudojimu transporto priemonėje, tačiau „New Daily“ furgone tai reiškia kur kas daugiau

@Titolo

Jis suteikia galimybę naudotis daugybe paslaugų, leidžiančių mums palaikyti jūsų verslą aktyviau ir efektyviau, kuo labiau sumažinant sustabdymus ir padidinant produktyvumą.

Pagerinta darbingosios būsenos trukmė, palaikant transporto priemonės tiesioginį ryšį su IVECO specialistais, kurie gaus tikralaikius duomenis, galės atlikti diagnostiką, nustatyti galimas problemas dar prieš joms atsirandant ir imtis prevencinių veiksmų, mažinančių prastovos trukmę 

Pritaikytos paslaugos, kurios, remiantis iš „Daily“ tikruoju laiku gaunamais duomenimis, tiksliai atitinka kasdienį naudojimąsi.

Optimizuokite savo „Daily“ efektyvumą tikruoju laiku naudodamiesi MYDAILY portalu, analizuodami jo našumą, degalų sąnaudas ir net vairuotojo vairavimo stilių.

Transporto priemonių parko valdymo sprendimai, leidžiantys sumažinti išlaidas dėl geresnio transporto priemonių sekimo, parko naudojimo, vairuotojų elgesio, pažangios variklių diagnostikos ir tikralaikio kilometražo pranešimo.