NAUJASIS DAILY 4X4
​​​VISIEMS KELIAMS IR VISOMS SĄLYGOMS

„NEW DAILY“ PRIEDAI

PADĖKITE SAVO VAIRAVIMO PATIRTĮ UNIKALĘ

„New Daily“ tęsia tradicijas iš anksto nuspėti jūsų verslo poreikius. Pasiektas naujas patvarumo, universalumo ir našumo rekordas – naujas kvalifikuotas jūsų verslo kompanionas pasižymi visa eile naujų funkcijų.


Naujos technologijos
padedančios geriau valdyti savo transporto priemonę, leidžia sumažinti bendras eksploatavimo išlaidas.

Naujieji „Euro 6“ varikliai
yra švaresni ir žymiai tinkamesni tvariam transportui.

Naujas komforto lygis
užtikrinantis absoliutų vairavimo malonumą ir maksimalų ryšio palaikymą – jūsų mobilusis telefonas visiškai susiejamas su transporto priemone.

VADOVAUKITĖS SAVO INSTINKTAIS.
MĖGAUKITĖS SAVO VERSLU

IVECO priedų kolekcija padės vairavimą paversti dar unikalesniu ir labiau jaudinančiu potyriu: rinkitės iš jums sukurtų produktų linijos.

Pagal savo verslo ar asmeninius poreikius galite suteikti transporto priemonei dar daugiau universalumo pritaikę įvairius priedus arba užtikrinti geresnį pelningumą pritaikę degalų sąnaudas mažinančius aerodinaminius sprendimus arba bekelės priedus, kurie padidina vairavimo malonumą. Aktyvios ir pasyvios papildomos saugos sistemos padeda geriau apsaugoti „Daily“, o aukštųjų technologijų priedai leidžia sklandžiai riedėti į ateitį.

Jau ir taip aukštą ryšio palaikymo lygį gali padidinti daugybė įrenginių, pradedant naujos kartos GPS lokatoriumi ir baigiant išsamia daugialypės terpės sistema. Galiausiai jūs galite individualizuoti ir savo „New Daily 4x4“ komfortą – rinkitės iš plataus priedų asortimento ir dovanokite sau malonesnes keliones.

Daily4x4_IvecoOn