KLIENTŲ APTARNAVIMAS
IR DALYS

IVECO siekia užtikrinti, kad laikui bėgant nesumažėtų jūsų automobilio vertė, nesuprastėtų jo eksploatacinės savybės ir nesumažėtų produktyvumas, tokiu būdu išsaugodama jūsų dvasios ramybę.

Pasirinkdami IVECO jūs renkatės kokybę. Tik IVECO gali garantuoti produktus, sprendinius ir paslaugas, kurie bus pritaikyti jūsų automobiliui ir atliekamam darbui. Pasirinkę IVECO būsite tikri, kad jums bus teikiama geriausia techninė priežiūra, AUKŠTOS KOKYBĖS DALYS ir kad jus aptarnaus patyrę ekspertai, pasirengę jums padėti visur ir visada.

KLIENTŲ <span style="color: #0d4ba0">APTARNAVIMAS</span><br />IR <span style="color: #0d4ba0">DALYS
</span>

VISADA PASIRENGĘ JUMS PADĖTI

IVECO daug investavo į Klientų centrą – pirmąjį specializuotą kontaktinį punktą, padedantį klientams netikėtai sugedus automobiliui.

IVECO žino, kaip svarbu sumažinti automobilio prastovas ir grįžti prie darbo kiek galima greičiau.

Šiuo tikslu bendrovė naudoja veiksmingą ir pažangią savo originalių atsarginių dalių įsigijimo ir platinimo sistemą.

​​​
5 IVECO vertybės

Kontroliuojami procesai

Kokybės standartai, taikomi žaliavoms ir gamybos procesams


​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​IVECO garantuoja, kad visoje atsarginių dalių tiekimo grandinėje gaminiai ir tiekėjai atitiks kokybės standartus, taikomus žaliavoms ir gamybos procesams.​

Sertifikuotas patikimumas

Griežčiausi atitikties, tvirtumo, saugumo ir patvarumo kokybės testai


IVECO Genuine Parts yra skirtos jūsų automobiliui ir buvo atlikti griežčiausi jų atitikties, tvirtumo, saugumo ir patvarumo kokybės testai. Dalys gali būti naudojamos ilgiau ir pasižymi geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis laikui bėgant.​

Pažangi logistika

Nuolatinės atsargos arba pristatymas per 24 valandas


​​

IVECO garantuoja nuolatines atsarginių dalių atsargas arba pristatymą per 24 valandas, taip pat galimybę stebėti jų kelią iš sandėlių į paskirties vietą​.

Kvalifikuota pagalba

Nepriekaištingas aptarnavimas, pagrįstas ilgalaike patirtimi


​​​

IVECO įgaliotas aptarnavimo tinklas garantuoja nepriekaištingą aptarnavimą, pagrįstą ilgalaike patirtimi, nuolat vykdomais mokymais, pastoviu diagnostikos priemonių atnaujinimu ir aukštos kvalifikacijos mechanikais. O kelyje, „IVECO assistance nonstop“ dėka IVECO yra pasirengusi jums padėti 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.​

Bendrosios nuosavybės išlaikymo sąnaudos

Sumažinkite bendrąsias savo automobilio išlaikymo sąnaudas


​​

Planinės techninės priežiūros terminų optimizavimo ir specialių originalių dalių paketų pasiūlymų pagal programą „IVECO Elements“ dėka galėsite reikšmingai sumažinti bendrąsias savo automobilio išlaikymo sąnaudas, tuo pačiu neprarasdami jo aukštos likutinės vertės​.

​​