Služby nové generace: TCO2 Live a Garance provozuschopnosti

Iveco TCO2 LIVE je nové modulární portfolio služeb, které poprvé obsahuje služby nové generace a rozšiřuje tradiční poprodejní služby o management vozového parku.

Tři z těchto nových služeb jsou založeny na poradenství v oblasti snižování spotřeby paliva a tím napomáhají zákazníkům využívat jejich Nový Stralis co nejefektivněji.

  • TCO2 CHYTRÉ REPORTOVÁNÍ, týdenní reporty o stylu jízdy a spotřebě paliva u každého z vozidel ve vozovém parku zákazníka.
  • TCO2 PORADENSTVÍ, poradenství založené na bohatých zkušenostech nasbíraných společností Iveco při analýze nákladních vozidel v praxi.

Spojení těchto služeb přináší další, až 3% úsporu paliva. Oboje může být spojeno s:

  • TCO2 JÍZDNÍM STYLEMNavíc je Nový Stralis vybaven systémem Navíc je Nový Stralis vybaven systémem , kurzy jízdy zaměřené na efektivní využití paliva.

Navíc je Nový Stralis vybaven systémem VYHODNOCOVÁNÍ JÍZDY, který se chová jako profesionální instruktor jízdy na palubě a napomáhá řidičům zlepšit jejich styl jízdy díky návrhům v reálném čase.

​Nakonec exkluzivní Iveco GARANCE PROVOZUSCHOPNOSTI, která vychází ze spolehlivosti Nového Stralisu a excelentní sítě servisů Iveco, které zajišťují provozuschopnost vozidel zákazníků. Tento koncept zajišťuje obnovení provozuschopnosti pro zákazníka během 24 hodin, pokud by se jejich Stralis stal nepojízdným, buď opravou vozidla, nebo poskytnutím náhradního vozidla; v případě nedostupnosti náhradních vozidel poskytuje Iveco kompenzaci až za 4 dny strávené v servisu. Tato služba je poskytována díky Iveco Truck stanicím, které jsou rozmístěny podél všech hlavních evropských přepravních tepen tak, aby byla splněna garance provozuschopnosti.

​​