Nejuniverzálnější vozidlo a dokonalý partner pro výrobce karoserie

​​​​Daily je nejuniverzálnější vozidlo ve své třídě s nejširší nabídkou v tomto odvětví s celkovou hmotností vozidla od 3,3 do 7,2 tuny a objemem nákladového prostoru od 7,3 m3 do 19,6 m3.

Výjimečná univerzálnost a rozmanitost dostupných verzí - dodávka, kabina se dvěma řadami sedadel, podvozek s kabinou, podvozek pro dostavbu karavanů a dvojitá kabina - otevírá obrovské množství možností pro různá využití. Kromě toho nosná konstrukce ve tvaru písmene "C" a speciální ocelové nosníky poskytují tu nejlepší platformu pro výrobce karoserií, kteří řeší nejrozmanitější úkoly, jako je kempinkový vůz, sanitní vozidlo, odtahové vozidlo nebo popelářský vůz.

Tato jedinečná univerzálnost byla ještě více rozšířena s novým rozvorem 5 100 mm na 7-tunovém modelu, který maximalizuje možnou délku karoserie návěsových vozidel a rozšiřuje možnosti přizpůsobení pro výrobce karoserií.


Daily Minibus Euro 6: přeprava lidí v luxusním pohodlí

Rozsáhlá nabídka modelů Daily Minibus Euro 6 nabízí řešení pro širokou paletu úloh osobní dopravy: pohodlná a stylová doprava turistů meziměstská doprava s nejvyšší kapacitou přepravy ve své kategorii a školní autobusy speciálně konstruované pro přepravu studentů.

6,5-tunová verze na špičce této nabídky je nejlepším standardním vozem ve své třídě na trhu s kapacitou až 22 cestujících a velkým zavazadlovým prostorem. Podobně jako i ostatní verze této modelové řady je i tato Daily dostupná s dieselovými motory, motory s pohonem na CNG a elektromotory.

Modelová řada Daily Euro 6 Hi-Matic kromě toho zahrnuje i verzi minibus. Daily Minibus Euro 6 sdílí výkon a nízké provozní náklady ostatních modelů této modelové řady, přičemž nabízí luxusní komfort a stylové prostředí pro dopravu osob.