Vyrobeno ve městě Suzzara, domově modelové řady Daily

​​​​​Nová Daily Euro 6 je vyráběna ve výrobním závodě společnosti Iveco v italském městě Suzzara, který se zaměřuje výhradně na tuto modelovou řadu. Závod se opírá o procesy World Class Manufacturing (WCM) s cílem zvládat vysoký stupeň komplexnosti, který s sebou přináší výroba velmi širokého modelové řady Daily s více než 11 000 produktovými variantami.

​WCM je metodologie, která se zaměřuje na vytváření bezvadných postupů, jejichž cílem je dosahování nulové chybovosti, nulového odpadu a nulové nehodovosti. Jde o proces neustálého zlepšování, který se soustřeďuje na zapojování každého článku podílejícího se na výrobě.

Závod ve městě Suzzara zavedl systém WCM v roce 2007 a v průběhu pouhých pěti let získal certifikát Silver Medal, který dokládá vysokou úroveň kvality. Společnost Iveco investovala do vybavení závodu ve městě Suzzara při přípravě na představení nové Daily Euro 6 s cílem dále zvyšovat svou schopnost reagovat na požadavky trhů.


Za hranicemi výrobku

Podnikatelský instinkt nové Daily Euro 6 sahá za hranice výrobku: jde o to, abychom pomáhali našim klientům jednoduše a efektivně vykonávat podnikatelskou činnost s tím správným příslušenstvím, financováním, technickou podporou, pozáručním servisem a nonstop silniční službou, která je dnes ještě snadněji dostupná díky aplikaci DAILY BUSINESS UP. Společnost Iveco pomáhá svým klientům rozvíjet podnikání prostřednictvím financování přizpůsobeného potřebám vozidel Daily Euro 6, jako je Daylease - nabídkový balíček, který zahrnuje smlouvu o koupi, údržbě a opravách vozidel a finanční balíček s měsíčními splátkami.


Nová Daily Euro 6: Podnikatelský instinkt pro odvětví dopravy

Daily Euro 6 je nejnovější přírůstek modelové řady s dlouhou historií jako průkopník v oblasti lehkých užitkových vozidel a reputací z hlediska inovací, odolnosti a vysoké spokojenosti zákazníků. Díky svému podnikatelskému instinktu se naučil, jak předvídat potřeby dopravních firem.

Pierre Lahutte na závěr řekl: "Od představení prvního modelu Daily jsme prodali více než 2,8 milionu těchto vozidel. Naším cílem je s novou Daily Euro 6 toto číslo ještě zvýšit. Doposud nejlepší model Daily dokáže ještě víc."