Produktivní komfort v profesionálním pracovním prostředí

​​​​​Nová Daily Euro 6 zavádí nové funkce, které ještě více zvyšují úroveň komfortu a funkčnosti kabiny. Kabina je dokonce ještě méně hlučná než u předešlých modelů, přičemž díky hladině hluku snížené o 4 decibely má vozidlo o 8% lepší akustiku a řidič dokáže lépe rozpoznávat zvuky. Pohodlné interiéry nabízejí nový kožený volant, modré potahy sedadel a nové opěrky hlavy z textilní pěny.

Uspořádání vozidla bylo upraveno tak, aby zahrnovalo až 18 odkládacích přihrádek strategicky rozmístěných v kabině kvůli lepší dostupnosti. Funkční přístrojová deska zavádí nové funkce navržené tak, aby vytvářely připojené profesionální pracoviště.Nové digitální rádio (DAB) zabudované do přístrojové desky nabízí všechny hlavní funkce DAB a FM se všemi funkcemi pro přehrávání médií a správu hovorů, které představují standard ve vozidlech vyšší třídy.

Praktická kolébka slouží jako držák na mobilní zařízení různých velikostí a po složení jako podložka na psaní.

Díky dvěma lehce dostupným USB zásuvkám je možné přehrávat multimédia prostřednictvím nového rádia DAB a nabíjet mobilní zařízení. K dispozici je také volitelná indukční nabíječka pro smartphony s nejmodernějšími technologiemi. Díky všem těmto funkcím poskytuje kabina profesionální prostředí, ve kterém mohou řidič a cestující produktivní pracovat při maximální úrovni bezpečnosti.


Skvělé prostředí, které je vždy připojeno s novou úrovní konektivity na palubě

Z hlediska co nejlepšího využití času stráveného v kabině je nová Daily Euro 6 prvním lehkým užitkovým vozem, který posouvá konektivitu na palubě za hranice informačně-zábavného systému, přičemž z něj dělá ten pravý profesionální pracovní nástroj se speciální aplikací s názvem "DAILY BUSINESS UP".

DAILY BUSINESS UP je systém Driver Assistant s funkcemi jako je Driving Style Evaluation (DSE), profesionální navigační systém od společnosti Sygic a interaktivní uživatelská příručka v jednom. Aplikace slouží i jako systém Business Assistant řidiče, přičemž pomáhá optimalizovat výkonnost vozového parku pomocí systému Fleetwork a poskytuje přehled o plánovaných servisních úkonech. Aplikace plní také funkci podpory zákazníků, přičemž poskytuje přímé propojení na nonstop silniční službu Iveco Assistance Non Stop.

Všechny tyto funkce přispívají ke snižování celkových nákladů na vlastnictví nové Daily Euro 6 a ziskovosti zákazníka. Nová Daily Euro 6 zavádí také nový způsob poskytování konektivity, který nevyžaduje instalaci žádného zařízení ve vozidle.

Řidiči dokáží díky aplikaci DAILY BUSINESS UP komunikovat s vozidlem a získat informace o stavu motoru prostřednictvím smartphonu nebo tabletu. Bluetooth spojení s vozidlem se automaticky naváže prostřednictvím nového digitálního rádia a z nové Daily Euro 6 se během pár vteřin stává připojené profesionální pracoviště.

Raffaele Di Don Francesco, Business Line Director pro Iveco Daily, poznamenal: "Exkluzivní nová aplikace DAILY BUSINESS UP je dalším projevem podnikatelského instinktu nové Daily Euro 6 a jeho schopnosti předvídat a naplňovat obchodní požadavky našich zákazníků. Tato inovativní aplikace slouží jako pomocník řidiče, přičemž poskytuje rady pro jízdu v reálném čase, které vedou k značným palivovým úsporám. Zároveň vytváří bezproblémové spojení administrativy s vozidlem, které se stává plně funkční mobilní kanceláří. DAILY BUSINESS UP poskytne našim zákazníkům konkurenční výhodu pro rozvoj a růst podnikání."