​Galite rinktis iš šių siūlomų techninio aptarnavimo sutarčių - Standartinę (Standard), Pagrindinių agregatų (Driveline) arba Greitąją (Fast)

​Iveco yra viena pirmaujančių komercinio transporto gamintojų pasaulyje.

Patikimumas, kokybė ir kliento pasitenkinimas pasiektas Iveco serviso tinkle dirbančių profesionalių komandų darbo dėka. Komandos savo darbo negalėtų atlikti gerai, be aukštos kokybės atsarginių dalių ir turimų įgūdžių.

Iveco nuolat stengiasi pasiūlyti savo klientams aukščiausios kokybės aptarnavimą, todėl sukūrė serviso paslaugų paketus, pritaikytus kiekvieno kliento individualiems poreikiams. Pasirinkdamas serviso paslaugų paketą, klientas gali lanksčiai planuoti automobilių parko valdymo išlaidas.

100% lankstumas – pasirinkite labiausiai jums tinkamą techninio aptarnavimo paslaugų paketą.

100% skaidrumas – iš anksto žinosite kiek tiksliai jums kainuoja techniniai aptarnavimai ir išlaidos remontui be jokių užslėptų mokesčių ir rinkliavų.

100% efektyvumas – sutartis garantuoja, kad bus naudojamos kokybiškos originalios atsarginės dalys, o serviso darbai bus atlikti greitai ir profesionaliai.

100% pajėgumas – Iveco garantuoja, kad pastovaus kvalifikacijos kėlimo dėka, kiekvienas serviso darbuotojas yra pajėgus profesionaliai atlikti savo darbą, naudodamas naujausią įrangą.

100% saugumas – aptarnavimui naudojamos kokybiškos atsarginės dalys, kurios užtikrina, kad automobilis ilgai tarnaus kaip naujas ir nepatirs netikėtų prastovų.

100% vertė – nuolat atliekant periodinius techninius aptarnavimus, automobilio likutinė vertė smarkiai pakyla.


ELEMENTS.

100% NAUDA

100% IVECO

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 4bee909e-b9db-8089-37b2-c36bbf28df45.