​Ketvirtoji kelionės savaitė

Po kelionės palei Maroko dalies Atlanto vandenyno pakrantę, karavanas pradėjo judėti į vakarinę Afrikos dalį. Karavanas po 4 savaičių po išvykimo atvyko iš Malio į Liberiją, kirto Gvinėjos Konakrio prefektūrą, pravažiavo Sierą Leonę.

Palikusi birų Saharos dykumos smėlį ir prastus Maroko kelius, Overland 12 ekspedicija pirmą kartą susidūrė su tropiniais miškais.

Įpratusi prie karšto ir sauso dykumos klimato, kur dieną ir naktį vyko labai staigūs temperatūros pokyčiai, komanda turėjo aklimatizuotis prie tropinio klimato su aukšta aplinkos temperatūra ir dideliu drėgnumu.

Asfaltuoti, nors ir prasti, keliai baigėsi ir kuo toliau tuo dažniau komandai teko įveikti sunkiai pravažiuojamą bekelę. Ruožas buvo padalintas į dvi 200 km atkarpas, kurios buvo įveikiamos upės vagomis, važiuojant į stačias įkalnes ir brendant per gilais brastas, kas sunkino kelionę tiek technikai tiek žmonėms.

Komandą išsekino nuolatinio kelio paieška ir sunkus jo įveikimas. Poilsį naktį blaškė nuolat tvyrantis karštis ir drėgmė.

Technika atlaikė, komanda nepalūžo. Į priekį vedė nuotykių troškimas, sunkumai suteikė įgulai dar didesnį energijos užtaisą. Dėka komandinio darbo ir susitelkimo ekspedicija vyko toliau, kelionė truko jau 30 dienų. Kaip ir praėjusiose Overland misijose, komanda galėjo pilnai pasikliauti turimais IVECO automobiliais, kuriuos laikė savo šeimos nariais.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 01bd369f-89af-8089-73e1-a16a9c989a3b.