UPTIME GUARANTEE

IVECO PRISTATO AUTOMOBILIO GARANTIJĄ NUO PRASTOVOS

Kaip savo gaminio patikimumo ir techninės priežiūros tinklo paslaugų garantiją IVECO siūlo visiškai naują paslaugą UPTIME GUARANTEE.
Su UPTIME GUARANTEE, jei NAUJASIS STRALIS negalėtų važiuoti dėl techninio gedimo, jis bus suremontuotas per 24 valandas IVECO TRUCK STATION techninės priežiūros centre (remonto trukmę nustato IVECO klientų aptarnavimo centras).
Jeigu tai neįmanoma, IVECO klientui suteiks:
• Atsarginį krovininį automobilį (jei yra galimybė) arba
• Kompensaciją už kiekvienas 24 valandas prastovos dirbtuvėse (*).
UPTIME GUARANTEE įtraukta į standartinį NAUJOJO STRALIS XP paketą ir į ELEMENTS 3XL / 2XL sutartis (**).


IVECO TRUCK STATION: PARTNERIS VISOJE EUROPOJE

Klientai gali pasitikėti IVECO TRUCK STATION techninės priežiūros centrais, kurie išdėstyti šalia visų pagrindinių Europos kelių. TRUCK STATION atlieka įvairias remonto ir pagalbos procedūras – įskaitant skubų aptarnavimą be eilės, naudojant originalias IVECO dalis, priekabos, padangų ir kėbulo techninės priežiūros procedūras, AdBlue® skysčio papildymą ir krovininio automobilio plovimą***.
Užsisakyti paslaugas artimiausiame KROVININIŲ AUTOMOBILIŲ CENTRE galima naudojant kompiuterinę programą, telematikos sistemą ar telefonu, skambinant į ASSISTANCE NON STOP 24/7 KLIENTŲ APTARNAVIMO CENTRĄ.
KROVININIŲ AUTOMOBILIŲ CENTRAI atitinka griežčiausius reikalavimus ir išsiskiria aukščiausios kokybės paslaugomis, kurios remiasi profesine patirtimi ir rūpesčiu klientais: jų tikslas yra sumažinti prastovų trukmę ir pakelti krovininių automobilių darbo našumą, sprendžiant problemas geriausiu, greičiausiu ir profesionaliausiu būdu.

(*) iki 4 dienų (**) iki 4 metų (***)Kokios paslaugos teikiamos, galite sužinoti savo techninės priežiūros centre

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt