Mažesnės degalų sąnaudos, didesnis patikimumas

Naujuosiuose Stralis naudojami varikliai su vienoje eilėje išdėstytais 6 cilindrais, aukšto slėgio purkštukai ir kintamosios geometrijos turbokompresorius (išskyrus 310 ir 480 AG modeliuose, kuriuose naudojami fiksuotosios geometrijos turbokompresoriai su išleidimo vožtuvais).

Stralis siūlomos alternatyvos:

o 3 skirtingų darbinių tūrių versijos (8, 10 ir 13 litrų);
o 8 skirtingų galių versijos (nuo 310 iki 560 AG) su maksimalia 2 500 Nm sukimo galia.

Cursor varikliai pasiekę nedidelį darbinį greitį jau generuoja maksimalią sukimo galią, kuri išlaikoma nepakitusi plačiame darbiniame greičių diapazone. Ši savybė dėl mažesnio poreikio keisti pavaras užtikrina aukšto lygio komfortą vairuotojui, puikias darbines charakteristikas ir mažas degalų sąnaudas.
Šie varikliai ne tik atitinka Euro V standarto reikalavimus, bet ir ypač griežtus, savanoriškai taikomus EEV (mažiau aplinką teršiančių transporto priemonių) reikalavimus.
Visoms Iveco vidutinės ir sunkiosios klasės transporto priemonėms taikoma SCR (selektyvinis katalizės mažinimas naudojant AdBlue priedus) technologija ne tik atitinka minėtų standartų reikalavimus, bet ir padeda sumažinti eksploatacines išlaidas (5 % mažesnės degalų sąnaudos). Sistema pasižymi nedideliu svoriu ir paprasta priežiūra (techninės priežiūros intervalai kas 150 000 km) bei užtikrina didesnį patikimumą. Skirtingai nuo EGR, SCR sistemos atveju nenaudojama pakartotinė išmetamųjų dujų cirkuliacija degimo kameroje.
Iveco sunkvežimiuose montuojamos 9 arba 16 (su vykdomuoju stiprintuvu) pakopų mechaninės pavarų dėžės arba 12 pakopų EuroTronic automatinės pavarų dėžės su prietaisų skydelyje sumontuota pavarų perjungimo svirtimi.
8 serijos Cursor varikliai papildomai derinami su Allison 6 pakopų automatinėmis pavarų dėžėmis.
Visuose Cursor varikliuose naudojama pagrindinėje ir pagalbinėje (lėtintuve) stabdžių sistemose visiškai įdiegta Iveco turbovariklio stabdymo sistema. Tai užtikrina maksimalų stabdymo su Stralis saugumą ir nedideles eksploatacines išlaidas.