Dvigubo efekto variklio stabdys

Kombinuotas variklio stabdys (CEB – Combined Engine Brake) sujungia vakuuminę ir pasipriešinimo jėgas. Vienpusis vožtuvas sumontuotas išmetimo kolektoriuje, sudaro pasipriešinimą išmetimo dujų srautui, taip perduodant variklio stabdymo efektą transmisijai.

Waste-gate vožtuvas: daugiau sukimo momento, mažesnės kuro sąnaudos, didesnis patikimumas

Turbinos konstrukcija su Waste-gate vožtuvu leidžia pasiekti didesnį turbinos slėgį prie mažų apsukų, todėl pasiekiamas didesnis sukimo momentas ir mažėja kuro sąnaudos.
Waste-gate vožtuvas yra skirtas pastovaus turbinos sukimosi greičio palaikymui. Waste-gate vožtuvas neleidžia viršyti maksimalių turbinos apsisukimų skaičiaus, tokiu būdu apsaugo turbiną ir kitus variklio komponentus nuo pažeidimų.

Kintamos geometrijos turbina: didelis sukimo momentas plačiame sūkių diapazone

Varikliai su kintamos geometrijos turbinomis pasižymi itin dideliu sukimo momentu plačiame sūkių diapazone, kas leidžia vairavimo metu momentaliai panaudoti maksimalią variklio galią.
Varikliai neturi vadinamo ,,turbo-duobės“ efekto, todėl maksimalus sukimo momentas pasiekiamas greitai ir pastoviai.
Kintamos geometrijos turbinos darbą valdo elektroninis blokas, kuris analizuoja turbo kompresoriaus ir variklio sūkių parametrus. Turbinos sparnuotė gali keisti savo forma ir kartu turbinos tūrį. Esant mažoms variklio apsukoms, turbinos tūris sumažėja, dėl ko jos sukimosi greitis didėja. Augant variklio sūkiams, turbinos tūris palaipsniui auga, tokiu būdu pastoviai išlaikomas maksimaliai leistinas turbinos sukimosi greitis.

ECAS: Elektronika valdoma pneumatinė pakaba

ECAS – tai elektronika valdoma pneumatinė pakaba (angl. Electronically Controlled Air Suspension). Pakaba automatiškai prisitaiko prie krovinio svorio, važiavimo greičio ir kelio dangos, todėl važiavimas bus komfortabilus, krovinys bus apsaugotas nuo pažeidimų.
Pneumatinė pakaba nuo pažeidimų saugo ne tik krovinį, bet ir kelius bei pačio automobilio pakabą. Pneumatinė pakaba idealiai tinka tiems, kas gabena trapius krovinius ar važinėja itin prastais keliais.