STRALIS

STRALIS muša našumo ir pelningumo rekordus, siūlydamas visą komplektą pažangiausių savybių, technologijų ir paslaugų, kurios yra pritaikytos kiekvienai transporto verslo sričiai.

Naujajame STRALIS sunkvežimyje visiškai perdaryta transmisija, nuo variklio iki padangų; sukurta nauja elektros ir elektronikos komponentų sistema; sumontuota geriausia savo klasėje nauja pavarų dėžė, nauja galinė ašis ir nauja galinė pakaba; įdiegtos naujausios kartos GPS numatymo funkcijos ir specifinės funkcijos, mažinančios degalų sąnaudas ir aplinkos taršą.

Visos naujos savybės ir atnaujinimai sukurti bendradarbiaujant su klientais ir skirti didinti realų transporto verslo našumą ir pelningumą.

Naujieji modeliai pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, dideliu efektyvumu ir maža aplinkos tarša kiekvienos paskirties krovininiuose automobiliuose:

TOLIMIEJI PERVEŽIMAI

STRALIS XP buvo sukurtas gabenti krovinius tolimais maršrutais ir jame įdiegti tokie degalų taupymo sprendimai, kaip SMART EGR, optimizuotas galinės ašies perdavimo santykis, Eco padangos ir naujos konsultavimo paslaugos dėl degalų taupymo. Be to, šiame krovininiame automobilyje įrengta IVECO HI-CRUISE GPS numatymo sistema: ji valdo važiavimo pastoviu greičiu funkciją, pavarų perjungimą ir ekonomišką riedėjimą, važiavimo parametrus sujungdama su šiuolaikine GPS žemėlapių technologija.

MIESTE

STRALIS yra tinkamas sprendimas visiems pervežimams mieste, miesto komunaliniam ūkiui ir kai reikia gabenti lengvas konstrukcijas, nes jame montuojamos HI-STREET ir HI-ROAD trumpos ar vidutinio ilgio kabinos ir galima pasirinkti vieną iš daugelio įvairios galios variklių, kurių didelis sukimo momentas ir mažai išmetamų teršalų.

PAVOJINGŲ KROVINIŲ GABENIMAS

STRALIS puikiai tinka šiai užduočiai, nes jame įdiegti techniniai masės sumažinimo sprendimai ir jis atitinka privalomuosius ADR atitikties reikalavimus. Be to, mūsų HI-SCR sistema suteikia lemiamą pranašumą: kadangi nėra aktyvios regeneracijos ir išmetamųjų dujų temperatūra žemesnė, šis krovininis automobilis geriausiai tinka tokioms ribotos prieigos zonoms, kaip oro uostai, laivai, tuneliai, naftos perdirbimo gamyklos ir degalų perkrovimo krantinė.

REGIONUOSE

STRALIS puikiai taupo degalus ir važinėdamas vidutiniais atstumais rajoniniais keliais, nes jame įdiegtas pilnas komplektas degalų sąnaudas mažinančių funkcijų, kurios puikiai tinka automobilio konfigūracijai ir paskirčiai. IVECO HI-CRUISE GPS numatymo sistema yra standartinėje NAUJOJO STRALIS XP komplektacijoje, o NAUJAJAME STRALIS ją galima pasirinkti.

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt