STRALIS NP​
PURE ​POWER

STRALIS NP

Jūsų verslui, mūsų planetai

JŪSŲ VERSLUI

STRALIS NP yra pirmasis dujomis varomas krovininis automobilis, sukurtas tolimiesiems pervežimams. Jame sumontuotas 46​0 AG variklis, jo naudingoji apkrova tokia pati, kaip ir atitinkamo dyzelinio krovininio automobilio ir vieną kartą pilnai užpildytas dujomis jis gali nuvažiuoti iki 1 500 km (pvz., nuo Madrido iki Frankfurto).

Reali alternatyva tradiciniams degalams turi būti tokia pat gera, kaip ir dyzelinas pagal eksploatacinius parametrus, naudingąją apkrovą ir universalumą. Kad ji sėkmingai prigytų, jos bendroji nuosavybės kaina (TCO) turi nedidėti. STRALIS NP reiškia verslą. Tolimųjų pervežimų maršrutuose (priklausomai nuo degalų kainos) jis gali būti pelningas pasirinkimas, per metus nuvažiuojant 120 000 km, o viršijus šią ridą gerokai sutaupo išlaidas degalams.

STRALIS NP reiškia ramybę. Ruošiami nauji griežtesni reikalavimai dyzeliniam transportui, kurie apribos jo patekimą į miestų centrus ir kai kuriuos aukštikalnių koridorius. STRALIS NP reiškia galimybę. „Švaraus“ transporto poreikis Europoje plečiasi – jo reikia tiek didelėms mažmeninės prekybos organizacijoms ir energijos sektoriaus įmonėms, tiek automobilių pramonės ir maisto perdirbimo kompanijoms.

MŪSŲ PLANETAI

Šiltnamio dujų efektas yra problema, kurios negalima nepaisyti arba spręsti senais metodais. Kad krovininis transportas mažiau terštų aplinką, reikia naujų priemonių. Remdamiesi 25 metų nuolatinio tobulinimo patirtimi, IVECO NATURAL POWER automobiliai iki maksimumo padidina gamtinių dujų suteikiamus aplinkos apsaugos pranašumus. Gamtinės dujos yra mažiausiai aplinką teršiantys vidinio degimo variklių degalai, kurie gali reišmingai prisidėti prie taršos mažinimo:
• Jos pagerina aplinkos oro kokybę, nes beveik nelieka išmetamų teršalų (-99 % PM, -90 % NMHC lyginant su „EURO 6“ reikalavimais); • Jos susilpnina pasaulinio klimato atšilimo efektą, gerokai sumažindamos CO2 emisijas (iki -15 %, lyginant su dyzelinu, ir iki -95 %, lyginant su biometanu);
• Gali ypač sumažinti triukšmą miestų centruose, kai prekės išvežiojamos naktimis.

Tai yra priežastys, dėl kurių Europos valdžios įstaigos remia sparčią dujų užpildymo degalinių tinklo plėtrą ir planuojama iki 2025 m. įrengti tiek tokių degalinių, kad maksimalūs atstumai tarp jų būtų 150 kilometrų (CNG) ir 400 kilometrų (LNG).Brošiūra

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt