DAILY HI-MATIC EURO 6

Savo klasėje išskirtinė 8 greičių automatinė pavarų dėžė

PIRMOJI 8 GREIČIŲ AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ DIDŽIAUSIAM KOMFORTUI IR GERIAUSIAI SAUGAI

Naujosios kartos pavarų dėžė sukurta visiškam vairavimo malonumui: dėl ergonomiškos daugiafunkcės pavarų perjungimo svirties galite visą dėmesį skirti eismui ir vairavimo sąlygoms. Jeigu norite važiuoti saugiau ir patogiau, HI-MATIC – geriausias sprendimas.


DĖL GALIMYBĖS RINKTIS TAUPŲJĮ ARBA GALIOS REŽIMĄ YPAČ TAUPOMI DEGALAI

Savaime pritaikomos perjungimo strategijos dėka Daily puikiai tinka jūsų kasdieniam darbui. DAILY HI-MATIC Euro 6 greičiau nei per 200 milisekundžių sklandžiai įjungia reikiamą pavarą. Dėl plačiausio pavarų diapazono variklis visada veiks optimalia pavara.


DĖL IŠSKIRTINIO PATIKIMUMO IR ILGAAMŽIŠKUMO PRIEŽIŪROS IR REMONTO IŠLAIDOS GALI BŪTI NET 10 % MAŽESNĖS, PALYGINTI SU MECHANINE TRANSMISIJA

Naujieji sprendimai sukurti taip, kad būtų ilgaamžiai, saugotų variklį ir transmisiją, kad reikėtų mažiau priežiūros. Mūsų inžinieriai sumušė netgi legendinį Daily ilgaamžiškumo rekordą.


NEPRILYGSTAMAS NAŠUMAS, DIDŽIAUSIA GALIA (205 AG) IR SUKIMO MOMENTAS (470 Nm)

DAILY HI-MATIC Euro 6 – pats plačiausias diapazonas netgi daugiausia reikalaujančioms užduotims: ypač platus variklių diapazonas, du 2,3 l ir 3,0 l darbiniai tūriai, 116–205 AG galia ir 320–470 Nm sukimo momentas ir rekordinis 7,2 tonos bendrasis svoris.

DAILY HI-MATIC grupė tapo netgi dar labiau išskirtinė dėl chromuotų grotelių, horizontalia linija jungiančių priekinius žibintus ir suteikiančių sklandumo mašinos dizainui.

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt