​Naujasis Eurocargo Euro VI: Nepriekaištingas bet kokiomis aplinkybėmis

Patikimumo ir universalumo čempionas, savo klasės pionierius.

Dėl savo išskirtinės IVECO HI-SCR technologijos Eurocargo nustatė naują etaloną, suderindamas aukščiausius inovacijos lygius, pažangiausias eksploatacines savybes ir degalų sąnaudų efektyvumą. Šiandieninėje nuolat besikeičiančioje ir vis labiau konkurencingoje rinkoje universalumas yra viskas.

Eurocargo savo klasėje siūlo plačiausią asortimentą. Su 12 bendrosios automobilio masės variantų, 7 variklio galios klasių, 13 pavarų dėžių, 15 važiuoklės bazių ir 3 kabinų tipais galima pasiūlyti 11000 Eurocargo variantų, kurie atitiktų kiekvieno naudotojo poreikius, kad ir kokie specifiniai jie būtų. Naujieji Tector 5 litrų ir 7 litrų Euro VI varikliai su IVECO HI-SCR technologija skirti efektyviam ir našiam lengvesnių sunkvežimių darbui.

Vienodai tinkami darbui tiek miesto centre, tiek važiavimui kombinuotu ciklu ar gabenimams tolimais atstumais, jie siūlo puikias eksploatacines savybes su variklio galia iki 320 AG ir iki 1100 Nm sukimo momentu.Be IVECO HI-SCR sistemos kita naujovė yra naujoji automatizuota 12 pavarų dėžė Eurotronic, kurią galima montuoti ir į automobilius su priekabomis. Eurocargo važiavimo stiliui būdingas saugumas ir stabilumas, nes 11 - 19 tonų modeliuose kaip standartinė įranga sumontuota naujoji ESP sistema. O naujasis Eurocargo Euro VI yra netgi dar lengviau pritaikomas prie nesuskaičiuojamo skaičiaus modifikacijų tipų ir dar lengviau techniškai prižiūrimas.

Specialūs pasiūlymai

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

Specialūs Pasiūlymai Eurocargo

SKUBUS PRISTATYMAS

Jau esate susipažinę su mūsų asortimentu ir galvojate apie konkrečią transporto priemonę. Pasidomėkite, ar ją galima užsakyti.

RASTI ATSTOVĄ

Alt
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: f1e3f09e-1913-8089-37b2-c3f821119540.