Eurocargo Camper aprūpintas visomis moderniomis saugumo sistemomis, padedančiomis išlaikyti važiavimo stabilumą, gerą sukibimą su keliu ir efektyvų stabdymą ekstremaliose situacijose. Automobiliuose montuojami diskiniai stabdžiai su ABS sistema, už papildomą mokestį galima užsakyti ASR ir ESP sistemas.

ABS
ABS sistema (angl. Anti-lock Braking System – Stabdžių antiblokavimo sistema) neleidžia ratams blokuotis stabdant ant slidžios kelio dangos.
ABS sistema analizuoja daviklių, esančių ratuose, duomenis. Davikliai siunčia informaciją ar stabdant ratas yra užblokuotas ar ne.
ABS sistema gavusi signalą, kad vienas ar keli ratai stabdymo metu blokuojasi, sumažina slėgį stabdžių sistemoje iki tokio lygio, kad ratas vėl pradėtų suktis. Esant normalioms važiavimo sąlygoms, slėgis stabdžių sistemą veikia pilna jėga.

ASR
ASR sistema (angl. Anti-Slip Regulation – antipraslydimo reguliavimas) naudoja ABS daviklių siunčiamus duomenys ir kontroliuoja ratų praslydimą greitėjimo metu.

ASR sistema:
  • suteikia automobiliui stabilumo
  • neleidžia ratams buksuoti pajudant iš vietos
  • saugo padangas nuo per greito dėvėjimosi
ASR sistema, ABS daviklių pagalba, analizuoja varančiųjų ratų sukimosi greitį ir esant slidžiam keliui neleidžia jiems prabuksuoti, tokiu būdu leidžiant lengviau įveikti stačias ir slidžias įkalnes.

ESP sistema, analizuodama daviklių darbą, koreguoja variklio sukimo momento parametrus ir stabdo kiekvieną ratą atskirai, kad slystantis automobilis grįžtų į idealią važiavimo trajektoriją.
ESP sistema neleidžia vairuotojui prarasti automobilio kontrolės, esant nepakankamam ar per dideliam pasukamumui arba automobiliui pradėjus slysti iš numatytos važiavimo trajektorijos.
ESP padeda iki 45% sumažinti eismo įvykio tikimybę, situacijose, kai avariją lemia nesaugi važiavimo trajektorija.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 64540e9f-69f2-8089-73e1-a809d33780c3.