Daily keleivinis Combi variantas toks pats patogus kaip lengvasis automobilis ir universalus kaip didelio tūrio komercinis furgonas. Combi variantą renkasi aptarnavimo sferos įmonės, tokios kaip viešbučiai, taksi firmos, sporto klubai ir kt.

Daily vairuotojui pakanka B kategorijos vairuotojo teisių, norint sėsti už manevringo ir universalaus automobilio vairo.

Pagal savo poreikius rinkitės vieną iš dviejų kėbulo ilgių ir vieną iš dviejų keleivinio skyriaus aukščių.

Į Daily Combi automobilius montuojamas galingas, dinamiškas ir taupus 2,3 litro darbinio tūrio dyzelinis variklis.

Aukščiausios klasės važiavimo komfortui užtikrinti, galite užsisakyti pneumatinę galinę pakabą su automatine lygio reguliavimo funkcija.

Keleivių skyriaus salono apdaila yra praktiška ir elegantiško dizaino, kur kiekviena detalė atlieka jai paskirtą funkciją. 

Į vidų lengvai ir saugiai pateksite dėl plačiai atsiveriančių durų ir patogiai išdėstytų įlipimo laiptelių ir laikymosi rankenų.

Ypatingas dėmesys skirtas salono garso izoliacijai, todėl triukšmas nevargins net ir tolimiausioje kelionėje. Papildomai galima užsakyti kondicionavimo ir autonominę šildymo sistemą.

Galimi du bagažo skyriaus tūrio variantai, leidžiantys patogiai ir saugiai pervežti ne tik keleivių bagažą bet ir specialią įrangą.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: d5a8049f-f958-8089-73e1-af6e7856095b.