Daily gama pasižymi ypač dideliu dėmesiu ergonomikai. Platus durų atidarymo kampas ir neslidūs laipteliai leis lengvai ir saugiai pasiekti darbo vietą kabinoje.

Daug mažų smulkmenų, apie kurias pagalvojo Daily konstruktoriai,  pirmiausia yra skirtos užtikrinti itin malonų ir nevarginantį vairuotojo darbą. Puiki garso izoliacija, pavarų perjungimo svirtis centrinėje panėleje, daug talpių ir praktiškų daiktadėžių ir kiti elementai leis vairuotojui mėgautis vairavimu bet kokiomis sąlygomis.

Atskirai verta paminėti vairuotojo sėdynės savybes. Standartinė sėdynė pasižymi plačiomis reguliavimo galimybėmis. Papildomai galima užsakyti sėdynes tiek vairuotojui, tiek keleiviui su praktiškai neribotomis reguliavimo galimybėmis – reguliuojamas aukštis, posvyrio kampas, amortizacinis mechanizmas, šildymas, reguliuojamas porankis, strėnų pripučiama pagalvė ir kt. leis išsirinkti patogiausią sėdėjimo padėtį.

Didelis ratų pasukimo kampas leidžia lengvai manevruoti bet kokiomis eismo sąlygomis.

Daily Combi salone patogiai telpa 8 keleiviai ir vairuotojas. Šalia vairuotojo išdėstytas dvivietis suolas, salone dvejomis eilėmis sumontuotos likusios 6 sėdynės. Visos sėdynės su tritaškiais diržais ir galvos atramomis.

Salono grindys padengtos lengvai valoma ir garsą sugeriančia medžiaga, o sienos ir lubos aptrauktos praktiškomis šviesiomis medžiagomis.

Combi versija yra praktiška savo bagažo skyriaus matmenų dėka – ilgiausios versijos bagažo skyriaus ilgis siekia 1500 mm;

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 3015079f-19fd-8089-73e1-adba9d17545c.