​Iveco ir pārstāvēta visos piecos kontinentos ar ražotājrūpnīcām un izpētes centriem.

Ar vairāk nekā 25 000 darbiniekiem Iveco ir pārstāvēta visos piecos kontinentos: 27 ražotājrūpnīcas, kas izvietotas 16 valstīs visā pasaulē, ražo transportlīdzekļus, izmantojot jaunākās paaudzes tehnoloģijas, kas tiek izstrādātas 6 izpētes centros.

Ārpus Eiropas uzņēmums darbojas Ķīnā, Krievijā, Austrālijā un Latīņamerikā. Plašais pēcpārdošanas klientu apkalpošanas tīkls ar vairāk nekā 5000 atbalsta centriem nodrošina tehnisko palīdzību visos ģeogrāfiskajos reģionos, kur strādā Iveco automobiļi.

Ražotnes

Visās Iveco ražotnēs tiek izmantotas vismodernākās tehnoloģijas un ražošanas metodes, kas nodrošina augstas kvalitātes izstrādājumu ražošanu un vienlaicīgi arī drošu un ērtu darba vidi darbiniekiem un personālam. Rezultātā visas rūpnīcas ir saņēmušas ISO 9001 - vision 2000 vadības kvalitātes sertifikātu un ISO 14000 vides pārvaldības sertifikātu.

Pētniecības un attīstības centri

Izvietoti visā pasaulē, Iveco pētniecības un attīstības centri ir tie, uz kuriem Iveco fokusē kapitāla investīcijas tehnoloģojās un produktos. Šo kapitāla investīciju mērķis ir piedāvāt tirgū transportlīdzekļus, kuri pēc sava snieguma, zemajām ekspluatācijas izmaksām un augstajiem emisijas standartiem ir līderi savā klasē, daudzos gadījumos aizsteidzoties priekšā starptautiskajiem vides prasību standartiem.

Tirdzniecības un servisa tīkls

Iveco ir izveidojis globālu izplatītāju un servisa tīklu, kas aptver visus piecus kontinentus, piedāvājot klientiem vairāk nekā 2000 tirdzniecības vietas un vairāk nekā 5000 servisa centrus. Iveco balstās uz partnerattiecībām ar spēcīgiem, profesionāliem partneriem, kuri ar savām profesionālajām zināšanām, iemaņām un pieredzi nodrošina augstu klientu apkalpošanas kvalitāti

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: a445df9e-29ca-8089-37b2-c4cd315dbe07.