Gadā, apvienojoties 5 kompānijām no 3 dažādām Eiropas valstīm.

Jau kopš dibināšanas Iveco ir tiekusies uz starptautiski izvērstu darbību.

1975. gadā piecas stabilas kompānijas no trīs dažādām Eiropas valstīm (Itālijas, Francijas un Vācijas) nolēma apvienot savas zināšanas, lai izveidotu jaunu uzņēmumu.

Pateicoties dažādām iegādēm, aliansēm un starptautiskiem kopuzņēmumiem, Iveco ir  pozicionējies kā viens no pasaules vadošajiem uzņēmumiem autotransporta nozarē.

Šodien Iveco ir rūpnīcas Eiropā, Ķīnā, Indijā, Krievijā, Turcijā, Austrālijā, Argentīnā, Brazīlijā un DĀR, un kompānija ir nodrošinājusi savu klātbūtni vairāk nekā 160 dažādās pasaules valstīs.

Iveco piedāvā produktus, kuri atbilst visām profesionālā transporta prasībām. Iveco ir izstrādāts visplašākais piedāvājuma klāsts, un kopš 2007. gada visa produktu gamma ir pilnībā atjaunota.

Iveco vienmēr ir bijusi līderis inovāciju un izpētes jomā gan attiecībā uz dzinēju izstrādi (Iveco bija pirmā, kas savā dīzeļdzinēju klāstā ieviesa turbodzinēju, pirmā, kas sāka izmantot CommonRail dzinējus, un pirmā, kas prezentēja EuroV automobiļus), gan attiecībā uz tās ražotajiem transportlīdzekļiem (iegūstos gada labākā kravas automobiļa titulu “Truck of the Year” 1992., 1993. and 2003. gadā, un gada labākā furgona titulu “Van of the Year” 2000. gadā).

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: d501f19e-796f-8089-73e1-a8ebdcec2dff.