KLIENDITEENINDUS   JA OSAD

IVECO on pühendunud kaitsma pikka aega teie sõiduki väärtust, jõudlust ja produktiivsust, et teil poleks vaja muret tunda.

Valides IVECO olete teinud kvaliteetse otsuse. Keegi teine ei saa tagada teie sõiduki ja missiooni jaoks pakkuda selliseid kohandatud tooteid, lahendusi ja teenuseid nagu IVECO. Valides IVECO võite kindel olla, et teile pakutakse parimat hooldust, PARIMAID OSI ja teie käsutuses on parimad asjatundjad, kes on valmis teid alati, kõikjal ja kõigega aitama.

<span style="color: #0d4ba0">KLIENDITEENINDUS  
</span> JA <span style="color: #0d4ba0">OSAD</span>

ALATI  TEIEGA

​IVECO on suuresti investeerinud Customer Centre'isse, mis on spetsiaalselt loodud esimene kontaktpunkt klientidele juhuks, kui nende sõidukiga midagi juhtub.

​​
IVECO 5 väärtust

Protsesside juhtimine

Kvaliteedinormid toormaterjalidele ja tootmisprotsessidele​​​​​​​​​​


​​​​​​​​​​​​​IVECO tagab toodete ja tarnijate vastavuse kvaliteedinormidele seoses toormaterjalide ja tootmisprotsessidega kogu varuosade tarneahela ulatuses.​

Tõestatud usaldusväärsus

Kõige rangemad kvaliteedikontrollid tagavad nõuetele vastavuse, töökindluse, ohutuse ja vastupidavuse


IVECO originaalosad Genuine Parts on loodud teie sõiduki jaoks ja läbivad kõige rangemad kvaliteedikontrollid, et tagada nende nõuetele vastavus, töökindlus, ohutus ja vastupidavus. Need püsivad kauem ja on töökindlad kogu kasutusea vältel.​

Läbimõeldud logistika

Alati kättesaadaval ja tarne 24 tunni jooksul

​​
IVECO tagab varuosade pideva kättesaadavuse ja tarne 24 tunni jooksul ning nende teekonna jälgitavuse laost sihtkohani​.

Asjatundlik abi

Pikaajaline kogemus tagab suurepärase hoolduse

​​​
IVECO volitatud teeninduskeskus tagab suurepärase hoolduse tänu oma suurtele kogemustele, pidevale koolitusele, uusimatele diagnostikavahenditele ja asjatundlikele mehaanikutele. Ning IVECO Assistance Non-Stop on valmis teile teele appi tulema 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas.​

Kogu omamiskulu

Vähendage oma sõiduki kogu omamiskulu

​​
Tänu plaanilise hoolduse optimeeritud tingimustele ja spetsiaalsete originaalosade Genuine Parts pakkide pakkumisele programmides IVECO Elements saate oluliselt vähendada oma sõiduki kogu omamiskulu, säilitades samas selle kõrge jääkväärtuse​.

​​