​​​​IVECO DAILY EURO 6, HOOLDUS JA TEENINDUS

Täispakkumine professionaalseid teenuseid, et teie äri õitseks

IVECO Daily Euro 6 hoiab teie äri käimas ning pikendab selle iga olles teie teenistuses. IVECO pakub pindlikke Elementide süsteemi: saate valida kombinatsiooni Plaaniliste Hoolduste ja Pikendatud Garantiiga teenused, mis sobivad teie äriga. Lisaks saate kohandada pakette Lisakatte elementidega: peamised “elemendid” pakkumises (Hooldus, Käiguosa, Ekstra Käiguosa, Kulu) on omavahel kombineeritavad, et luua teile sobivaim hooldusleping.

IVECO ASSISTANCE NON-STOP on vaid telefonikõne kaugusel 24h päevas ja 7 päeva nädalas, et hoida teie Daily kaubik ja äri käimas. IVECO NON-STOP on originaal IVECO nutitelefoni rakendus, millega saate suhelda, kui teie auto peaks remonti vajama.

IVECO CAPITAL pakub finantsteenuseid IVECO brändi alt ning pakub laia valikut finantseerimist, liisingut, renti ja teenindust teie tarbesõidukile - pikendatud garantii, hooldus ja remonditeenused ning mitmet tüüpi kindlustused võib sellesse paketti siduda. Kõik finantspaketid on kombineeritavad kõikidele sõidukitele - uutele ja vanadele ning ümberehitatutele. IVECO CAPITAL pakub klientidele professionaalset nõu, et saaksite omale parima paketi valida, mis on sobivaim teie finantsilistele võimalustele ja nõudmistele. Rohkema info saamiseks pöörduge oma IVECO edasimüüja poole.

 

IVECO ORIGINAALOSAD hoiavad teie Daily kaubiku käimas üle pikkade teenistusaastate - ja seda kuluefektiivselt. Lai valik pakkumisi uutele ja taastatud varuosadele ning remondikomplketidele ja telemaatikalahendustele. IVECO opereerib laia võrgustikku 8 Jupi depood ning kasutab edasijõudnud tehnoloogiaid, et garanteerida 24/7 varuosade vedu üle Euroopa.

 

IVECO FÄNNIPOOD DTeil on valida laia valiku IVECO töö- ja vabaajariietuse, fännividinate ning lisade vahel teie kohaliku edasimüüja juures või IVECO veebipoes aadressil www.ivecostore.com.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt