KAUBIK,MIS
MUUDAB TEIE
ETTEVÕTTE
PERSPEKTIIVI

KAUBIK,MIS MUUDAB TEIE ETTEVÕTTE PERSPEKTIIVI

Palju enam, kui lihtsalt sõiduk. Uus Daily on loodud aitama teil käitada teie ettevõtet jätkusuutlikult ja saavutada korralik lõpptulemus.
Kiiresti muutuvas maailmas, kus automatiseerimisel on üha kasvav roll, astub uus Daily suuri samme teel autonoomse sõitmise ja parendatud ohutusfunktsioonide poole.

Uus Daily paneb tehnoloogia juhi teenistusse: kui veedate enamiku oma tööpäevast rooli taga, siis soovite, et teie elutingimused pardal ja sõidukogemus oleks ületamatud. Oma 40-aastase ajaloo jooksul on Daily pidevalt teinud edusamme, tõstes teie elu- ja sõidukogemuse tööstusharu kõrgeimatele tasemetele.

Uus Daiy on võtnud omaks ühenduvuse, et avada täiesti uus maailm ülimalt isikupärastatud teenustega, mis on kohandatud täpselt teie sõiduki kasutamise ja teie vajadustega.

See on tõesti teie täielik transpordilahendus, valmistatud täpselt teie ettevõttele.

UUS DAILY

JÄTKUSUUTLIKKUS
JA LÕPPTULEMUS

Kuni 10% kütusesäästu tänu daily suure tõhususega omadustele

@Titolo

​Uue Daily mootorid paistavad silma oma kütusetõhususega tänu uutele omadustele, nagu uus elektroonilise juhtimisega muutuva geomeetriaga turbiin, eksklusiivsed spetsiaalselt Daily jaoks disainitud A-klassi ülisäästlikud madala veeretakistusega rehvid ning Start&Stop süsteem.

KUNI 10% SÄÄSTU HOOLDUSKULUDELT
Toote parendused ja pikemad õlivahetuse intervallid pakuvad märkimisväärset säästu kuni 10% hoolduskuludelt linnamissioonidel.

TIPPTÖÖVÕIME IGAL MISSIOONIL
Daily on hästi tuntud oma laialdase mootorivaliku poolest ning on turul ainus, mis pakub kahte igal missioonil tipptöövõime pakkumiseks optimeeritud mootorit:

 • 2,3-liitrine F1A mootor, nüüd saadaval nii kerge kui suure koormusega tüübikinnitusega
 • 3,0-liitrine suure koormusega F1C mootor suurendatud töövõime ja võimsusega kuni 210 hj on saadaval ka surugaasi versioonina, mis pakub puhtalt töötavat ja märkimisväärselt vaikset sõidukit.

JUHIABI
JA OHUTUS

Kuni 38% vähem õnnetusi linnakontekstis tänu täiustatud juhiabisüsteemidele*

@Titolo

​Uus Daily teeb märkimisväärseid edusamme teel autonoomse sõitmise ja ohutuse poole, võttes kasutusele täieliku täiustatud juhiabisüsteemide komplekti. Kõik need täiustatud tehnoloogiad on juhtide käsutuses, võimaldades neil ohutult keskenduda nende tööle, mis vajab üha enam mitme asja korraga tegemist. Need vähendavad õnnetuste ohtu nii maanteedel kui elava liiklusega linnatänavatel, aitavad teid keerukates oludes ja võtavad ära stressi tihedas liikluses – parandades teie elukvaliteeti pardal ja teie ettevõtte lõpptulemust.

 • Vältige kokkupõrkeid AEBS ja City Brake Pro abil
 • Stressivabaks tihedas liikluses Queue Assisti abil
 • Sõitke maanteel ohutult adaptiivse püsikiirushoidikuga
 • Püsige alati sõidurajal ProActive Lane Keeping Assistiga
 • Stabiilne tugevates tuultes Crosswind Assistiga
 • Sõitke ohutult alla järskudest kallakutest Hill Descent Controli abil 
 • Haardumise tagab Traction Plus 


*Vastavalt ÜRO Euroopa Majanduskomisjonile suudavad AEBS süsteemid vähendada õnnetusi madalatel kiirustel 38% ja päästa üle 1000 elu aastas vaid Euroopa Liidus.​


PARDAL ELAMISE
JA SÕITMISE KOGEMUS

Uus Daily kasutab tehnoloogiat, et pakkuda ülimat sõidukogemust, mis on märkimisväärselt sarnane kõrgklassi sõiduautole.

@Titolo

Elu pardal on lihtsam, mugavam ja tootlikum kui kunagi varem.

 • Sujuvalt, pingutusteta manööverdatav uue elektrilise roolivõimendi ja linnarežiimiga

 • Lihtne, selge suhtlemine uue suure eraldusvõimega värvilise displeiplokiga 

 • Teie digitaalne elu pardal Apple Car Play ja Android Auto ning 7-tollise peegeldava displeiga 

 • Ohutus ja tõhusus tänu reaalajas rehvirõhu jälgimisele

 • Parkimise mugavus ja tõhusus uue elektrilise seisupiduriga

 • Hea nähtavus ja tõhusus tänu uutele täis-LED tuledele kogu eluksLAIENDATUD ÜHENDUVUS
JA TELLIMUSTEE-
NUSED

Ühenduvus tähendab teie mobiilseadme kasutamist pardal, kuid uue Daily puhul on see palju enam

@Titolo

See võimaldab tervet seeriat teenuseid, mis võimaldavad meil toetada teie ettevõtet proaktiivsemalt ja efektiivsemalt, minimeerides seisuaegu ja maksimeerides teie tootlikkust.

Parendatud tööaeg tänu sõiduki otsekontakti viimisele IVECO spetsialistidega, kes saavad reaalajas andmeid, saavad teostada diagnostikat ning suudavad tuvastada võimalikud probleemid enne nende tekkimist, võttes kasutusele ennetavad meetmed seisakute lühendamiseks.

Tellimusteenused, mis vastavad täpselt teie igapäevasele kasutamisele tänu teie Dailylt saadavatele reaalajas andmetele.

Optimeerige oma Daily tõhusust reaalajas läbi MYDAILY portaali, analüüsides selle töövõimet, kütusekulu ja isegi juhi sõidustiili.

Autopargi haldamise lahendused, mis võimaldavad teil vähendada kulusid tänu paremale sõidukite jälgimisele, autopargi kasutamisele, juhtide käitumisele, täiustatud mootoridiagnostikale ja läbisõidu reaalajas teatamisele.