​​​​IVECO DAILY EURO 6, ÜLETAMATU MUGAVUS TEIE ÄRILE

Kogege ületamatut efektiivsus oma mobiilses kontoris

IVECO Daily Euro 6 kombineerib endast transpordi alustalad koos mugavuse ja sõidumõnuga. Kaubiku kabiin on teile professionaalne töökeskkond ning ergonoomiline armatuurlaud oskab näha teie äri vajadusi.

DAB raadio on integreeritud armatuurlauda; saate sellega ühendada oma mobiiltelefoni või tahvelarvuti ning laadida teist seadet kahes USB sisendid, lisaks on võimalik tellida lisalaadimiskoht. IVECO Daily armatuurlaua kvaliteet ja asetus muudavad sõidu mugavaks.

Mitmed panipaigad kabiinis on disainitud, et pakkuda teile maksimaalset ligipääsetavust, kui olete oma IVECO Daily roolis. Neid on kuni 18, lisaks uus ja avar avatud panipaik, ning kõik on kabiinis lihtsasti ligipääsetavad, et hoida teie dokumendid ja tööasjad oragniseeritud ja käeulatuses.

IVECO Daily uus kabiin on nüüd veelgi vaiksem ja sisemüra on drastiliselt vähendatud. 4-detsibelline müravähendus tagab auto akustika ja sisemüra languse kuni 8% võrra. Kaubiku interjöör on varustatud uue nahast rooliga koos sinise istmeviimistlusega ning tekstiilist peatoed pakuvat mugavat professionaalset töökeskkonda, kus teie ja kaasreisijad saavad töötada efektiivselt ja turvaliselt.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt