​Iveco teenused klientidele

Oma tootevaliku täiendamisel on Iveco välja töötanud täiusliku klienditeeninduse süsteemi, mis pakub edasimüüjate veokispetsialistide laia võrgustiku ja 2500 teeninduskohaga üleeuroopalise võrgustiku kaudu operaatoritele tuge.

Kõik Iveco edasimüüjad toetavad pühendunult teie Iveco veokit kogu tema tööea jooksul. Selleks teeb Iveco tihedat koostööd oma võrgustikuga, et tagada teile parim müügijärgne tugi. Kõigil edasimüüjatel on täielikult varustatud töökojad, väga hea väljaõppega mehaanikud ja varuosade ladu, mis tagab varuosade maksimaalse kättesaadavuse. Alates hetkest, mil teie Iveco läheb teele, võite kindel olla, et Iveco edasimüüja on valmis hoidma teie veokit tippseisukorras vastavalt soovituslikule hooldusgraafikule. Selleks kasutatakse kvaliteetseid originaalosi, spetsiaalseid tööriistu ja kõige moodsamaid diagnostikaseadmeid.Edasimüüjad ei tööta isolatsioonis. Nende tegevust jälgitakse ja neile on tagatud tugi 365 päeva aastas olenemata kellaajast: nende käsutuses on Iveco mitmekeelne meeskond, kelle eesmärk on suurendada veokite tööaega ja vähendada seisuaega, olgu tegemist ootamatu rikkega Euroopa teises otsas, tehnilise nõustamise või varuosa saatmisega lennuposti teel.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 4c72de9e-e9a4-8089-37b2-c5d208c26b8f.